Materiał Partnera Kosmetyki, czyli sprawdzony prezent dla każdej kobiety

Kosmetyki, czyli sprawdzony prezent dla każdej kobiety

Kosmetyki to zawsze dobry pomysł na prezent, szczególnie jeśli skorzystamy z bogatej i różnorodnej oferty firmy Avon. Nawet jeśli kobieta, którą chcemy obdarować, nie maluje się, bez problemu znajdziemy, dopasowane do jej potrzeb, produkty do pielęgnacji ciała lub włosów, perfumy, lakiery do paznokci i wiele więcej. Jeśli nie jesteśmy pewni, co lubi dana osoba, warto poznać produkty, które przypadną do gustu każdej kobiecie.  

Pielęgnacja ciała

Chociaż pojęcie pielęgnacja całego ciała brzmi dość ogólnie, właśnie to daje nam nie tylko szerokie, ale też różnorodne możliwości wyboru. Raczej każda kobieta chce, aby jej skóra była jędrna, przyjemna w dotyku, pozbawiona niedoskonałości, a co najważniejsze – oznak starości. I właśnie w tym celu stosuje się pielęgnację całego ciała. Po pierwsze, mogą to być wszelkie żele i mleczka delikatnie myjące oraz odżywiające naszą skórę. Po drugie, podstawą dbania o kondycję skóry na co dzień, powinien być peeling, który usuwa martwy naskórek, a jednocześnie stymuluje proces jego regeneracji. I w końcu po trzecie, wszelkie produkty odpowiedzialne za właściwe nawilżenie, a więc balsamy, masła czy olejki. W ofercie produktów do ciała Avon dostępne są całe kolekcje kosmetyków, które pozwalają skompletować zestaw idealny na prezent.

Domowe SPA

Delikatny płomień zapachowych świec, unoszący się w powietrzu uspokajający aromat kadzidełka, wanna pełna ciepłej wody z dodatkiem nawilżającego olejku lub kuli do kąpieli oraz odprężające zabiegi – to scenariusz na relaksujący wieczór, o którym z pewnością marzy większość kobiet, szczególnie po długim tygodniu pełnym pracy. Na szczęście, aby odpocząć, wcale nie musimy wybrać się do profesjonalnego SPA. Z pomocą produktów, które znajdziemy u konsultantki Avon Wandy Żmijewskiej, w każdej chwili możliwe jest stworzenie domowego SPA, gwarantującego zbawienny wpływ zarówno na nasz stan psychiczny, jak i fizyczny. Warto też zapamiętać, że jeśli osoba obdarowywana nie posiada wanny, lepiej postawić na produkty uniwersalne, jak relaksujące olejki do ciała, żele do  mycia lub maseczki, a także akcesoria w postaci specjalnej myjki bądź szczotki oraz te, tworzące klimat, jak np. świece.

Kremy do twarzy

Bardzo praktycznym prezent stanowią również kremy do twarzy, które są niezwykle ważne w codziennej pielęgnacji, jeśli chcemy, aby skóra naszej twarzy, jak najdłużej nie posiadła widocznych oznak starzenia. Jednak jest to upominek, który powinniśmy podarować osobie dobrze nam znanej. Biorąc pod uwagę, że cera jest niezwykle wrażliwa, krem do twarzy, aby spełnił swoją funkcję, musi być odpowiednio dopasowany do danego typu skóry.

Opracowanie:

Wanda Żmijewska

Warszawa , Kazury 14 lok. 2

  • tel. 609 131 269

Podziel się