Artykuł sponsorowany Jak skutecznie pozbyć się rozstępów?

Jak skutecznie pozbyć się rozstępów?

Dla wielu z nas rozstępy zmniejszają atrakcyjność naszego ciała, powodując kompleksy. Nic więc dziwnego, że zależy nam na ich pozbyciu się i zminimalizowaniu ich występowania. Odpowiednia pielęgnacja oraz zabiegi kosmetyczne mogą skutecznie nam w tym pomóc. Jak pozbyć się rozstępów?

Kosmetyki przeciw rozstępom

Jeżeli chcemy pozbyć się rozstępów, powinnyśmy rozpocząć pielęgnację z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków. Balsamy, masła, kremy i oleje przeznaczone do walki z rozstępami i cellulitem, są dostępne w każdej drogerii i mogą zminimalizować ich intensywność. Kosmetyki do tego przeznaczone opracowane są na bazie składników aktywnych zawierających naturalne kwasy, wyciągi i oleje. Ich świadomy wybór może zagwarantować widoczne efekty i stać się dobrą bazą do dalszych zabiegów. Warto wybierać więc produkty wysokiej jakości o wartościowym składzie. Pamiętaj, że aby pozbyć się rozstępów, musisz pamiętać o regularnej, systematycznej pielęgnacji skóry.

Stymulatory tkankowe – wskazania i przeciwwskazania

Oprócz ogólnodostępnych produktów kosmetycznych, aby pozbyć się rozstępów, możemy skorzystać z preparatów profesjonalnych. Stymulatory tkankowe od lat wykorzystywane są w medycynie estetycznej w celu odbudowy skóry. Dzięki swoim właściwością stymulatory tkankowe pobudzają naturalne procesy wytwarzania kolagenu i elastyny. Dzięki temu poprawiają jej jędrność oraz strukturę. Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są między innymi rozstępy.

Warto pamiętać, że stymulatory tkankowe są przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego. W związku z tym, aby zachować bezpieczeństwo, powinny być wykorzystywane jedynie w specjalnych salonach kosmetycznych, takich jak KA-NANI-CLINIC w Gliwicach, przez wykwalifikowanego kosmetologa. Samodzielnie użycie preparatów może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Co więcej, stymulatory tkankowe posiadają szereg przeciwwskazań co do ich stosowania. Z zabiegów na ich podstawie powinny zrezygnować osoby, u których zdiagnozowano choroby metaboliczne, nowotworowe oraz choroby krwi. Stymulatory nie są wskazane dla kobiet w ciąży ani karmiących piersią. Aby mieć pewność, że ich stosowanie jest bezpieczne, przed zabiegiem powinnyśmy skonsultować się z lekarzem oraz przeprowadzić dokładny wywiad z kosmetologiem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas