Materiał Partnera Jak dobrać fryzurę, by ukryć początki łysienia?

Jak dobrać fryzurę, by ukryć początki łysienia?

U większości mężczyzn w pewnym etapie życia nadchodzi czas, by pożegnać się z marzeniami o bujnej czuprynie. Początki łysienia nie oznaczają jednak, że musisz zakrywać głowę kapeluszem lub całkowicie zgolić włosy. Dobry fryzjer męski pomoże Ci trafnie dobrać fryzurę w zależności od zaawansowania i miejsca przerzedzania się włosów. Sprawdź, jak wyglądać stylowo w każdym wieku.

Fryzjer męski – najlepszy doradca

Łysienie u każdego z Panów może zacząć się i przebiegać zupełnie inaczej. Jedno jest pewne – zdecydowaną większość mężczyzn kiedyś to czeka, dlatego gdy zauważysz, że Twoja czupryna zaczyna się przerzedzać, najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w dobrym salonie fryzjerskim.

Specjaliści z Zakładu Fryzjerskiego N&d Marzena Kaliszuk wiedzą doskonale, jak ważne dla każdego Pana są jego włosy. Fryzura ma wpływ nie tylko na wygląd, ale też pewność siebie, dlatego wyspecjalizowani fryzjerzy męscy dokładają wszelkich starań, by pomóc klientom poprzez dobór odpowiedniej fryzury.

Fryzury, dzięki którym oszukasz czas

U wielu Panów łysienie zaczyna się od powstawania zakoli. Są to przerzedzenia włosów powodujące „cofanie się” linii włosów przy czole. Ich efektem jest tzw. wysokie czoło, które często powoduje u panów dyskomfort. Na szczęście istnieją fryzury, które pozwalają ukryć tę przypadłość – nie musisz od razu decydować się na ogolenie głowy, wręcz przeciwnie. Na tym etapie łysienia dobrym pomysłem jest pozostawienie odrobinę dużych włosów i układanie z nich fryzury mającej sprawiać wrażenie nieładu – dzięki temu włosów wydaje się więcej, a ciekawa fryzura sprytnie ukrywa zakola. Dobrym pomysłem jest też krótsze ścięcie boków i pozostawienie dłuższej grzywki.

Jeśli Twoim problemem jest przerzedzenie się włosów na czubku głowy, warto pozostawić włosy nieco dłuższe i sprytnie zaczesywać je tak, by ukryć miejsca, w których jest ich mniej. Dobry fryzjer doradzi Ci także przy wyborze kosmetyków, dzięki którym taka fryzura będzie dobrze prezentować się przez cały dzień.

Jeśli z kolei przerzedzenia zaczyna się od skroni, modną i stylową fryzurą, która pozwoli Ci „oszukać czas” może być tzw. fałszywy irokez.

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa

To, że włosów jest mniej, nie znaczy, że nie trzeba o nie dbać. Często odpowiednia pielęgnacja i zadanie o skórę głowy pozwala zahamować proces łysienia lub znacznie do spowolnić. W salonach fryzjerskich możesz nie tylko przyciąć lub wystylizować włosy, ale też zadbać o ich kondycję. dobry fryzjer doradzi Ci również, jakie kosmetyki warto włączyć do domowej pielęgnacji, by włosy zachwycały blaskiem.

Opracowanie:

Zakład Fryzjerski N&D Marzena Kaliszuk

Biała Podlaska , pl. Szkolny Dwór 7

  • tel. 570 704 802

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas