Artykuł sponsorowany Fotoodmładzanie - na czym to polega?

Fotoodmładzanie - na czym to polega?

Dostrzegasz u siebie pierwsze zmarszczki? Twoja skóra zaczyna tracić swój młodzieńczy blask? Staje się sucha, mniej jędrna? Wszystkie te czynniki uznaje się za objawy fotostarzenia. Skóra pod wpływem działania promieniowania słonecznego ulega stopniowemu niszczeniu. W chwili obecnej medycyna estetyczna daje możliwość spowolnienia tego procesu oraz odbudowy już istniejących zniszczeń. Chcesz wiedzieć, jak tego dokonać? Sprawdź!

Kiedy warto wykonać fotoodmładzania skóry? Wskazania do zabiegu

Fotoodmładzanie jest zbiegiem, który idealnie sprawdzi się u osób, które zaczęły dostrzegać u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry, szczególnie te wynikające z działania promieniowania słonecznego. W tym aspekcie następuje:

  • spadek gęstości kolagenu;

  • utrata nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry;

  • pojawiające się oznaki zaburzonej pracy warstwy lipidowej.

Fotoodmładzanie w Czernicy poleca się osobom ze zmianami naczyniowymi, opornymi przebarwieniami posłonecznymi, rumieniem, rozszerzonymi porami i trądzikiem różowatym. Zabieg jest też korzystny dla osób młodych z tendencją do wydzielania nadmiernych ilości sebum.

Fotoodmładzanie, czyli zabieg wykorzystujący korzystne działanie światła

Warto mieć na uwadze, że fotoodmładzanie wykonywane w Salonie Kosmetycznym Sekret Urody w Czernicy można przeprowadzać na każdej części ciała, np. w okolicy twarzy, szyi i dekoltu, ale także na plecach, ramionach, dłoniach oraz stopach.

Zabieg swoją skuteczność zawdzięcza działaniu światła o niskiej gęstości energii. W ten sposób skóra pacjenta jest rozgrzewana, a następnie tkanki zaczynają się przebudowywać.

Powodem korzystnych zmian jest wnikanie w głąb skóry energii, którą pochłania hemoglobina i melanina, odpowiadające za przebarwienia skórne, rumienie i rozszerzone naczynka. Oprócz tego pobudzone do wzmożonej pracy zostają włókna kolagenowe.

Jakich efektów fotoodmładzania można oczekiwać?

Atutami fotoodmładzania są:

  • zmniejszenie widoczności porów;

  • wygładzenie;

  • ujędrnienie;

  • rozjaśnienie skóry;

  • zredukowanie zmarszczek.

Co więcej, istnieje możliwość usunięcia za pomocą fotoodmładzania przebarwień, zmian naczyniowych oraz plam na skórze.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas