Materiał Partnera
Postępowe hotelarstwo – czas na apartamenty!

Postępowe hotelarstwo – czas na apartamenty!

Dzisiaj obok hoteli, moteli, domków wypoczynkowych, czy też noclegów z homestay’a, istotne w hotelarstwie stają się apartamenty pod wynajem krótko, bądź długoterminowy. Ich rosnąca popularność wiąże się z tym, iż zapewniają one porównywalne ceny oferowane przez dobre hotele, a gwarantują przy tym domową atmosferę w ekskluzywnych warunkach. Dowiedz się, w czym tkwi sukces apartamentów dla turystów i pracowników delegowanych.

Domowy klimat

Większość hoteli nawet kilkugwiazdkowych oferuje w podobnej cenie do wynajmu apartamentów pokoje, w których na próżno można szukać popołudniowego wypoczynku na sofie. To dlatego przy kilkudniowych, a nawet jeszcze dłuższych pobytach lepszym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie apartamentów – studia hotelowe z salonami są od nich znacznie droższe, a przy tym wciąż znacznie mniejsze! Warto bowiem wiedzieć, że mieszkania o podwyższonym standardzie, które dedykowane są turystom, pracownikom delegowanych, a czasem nawet studentom, gwarantują pobyt w domowym klimacie.

Użytkownik mieszkania znajdzie się zatem w nowocześnie urządzonych przestrzeniach, a przy tym w pełni przystosowanych do prowadzenia zwykłego codziennego życia. Jeśli zatem wolisz uniknąć noclegów w hotelu, wybieraj piękne apartamenty. Za przykład niech Ci posłużą te oferowane w Gdańsku przez Uno Apartamentswyróżniają się niską ceną, świetną lokalizacją, przestronnością i nowoczesnością, a nawet zapewnionym miejscem parkingowym! Wolisz hotele? W Trójmieście znajdziesz ich sporo – jednym z najlepszych jest jednak Amber Hotel.

Hotelowy standard

Pomimo tego, iż apartamenty pod wynajem -> na wynajem krótko lub długoterminowy, to nic innego jak mieszkania o podwyższonym standardzie, to swoją schludnością, elegancją i wygodą, nie ustępują normom hotelowym. Szczególnie podobieństwo to można zauważyć w sypialni, która jest zawsze w apartamentach wyposażona w łóżka z miękkimi materacami, idealnie dostosowującymi się do ułożenia ciała człowieka. Wyprane, zdezynfekowane oraz antyalergiczne pościele to kolejna hotelowa inspiracja. Co zatem powoduje, że dzisiaj wiele osób woli kwaterować się właśnie w tego typu miejscach? Odpowiedź jest prosta: własny salon z aneksem kuchennym, oraz jadalnia i łazienka, które urządzone są w stylach charakterystycznych dla lokali mieszkalnych, a nie turystycznych. Najczęściej apartamenty pod wynajem są wykonane w jasnym porządku skandynawskim, kolonialnym, rustykalnym, czy też modernistycznym. Ich wystrój znacznie różni się zatem od tego hotelowego! Rodzinna atmosfera gwarantowana.

To, czego nie znajdziesz w hotelu!

Apartamenty zapewniając bardziej domowy klimat nie tylko gwarantują możliwość przygotowywania posiłków w nowoczesnej kuchni z piekarnikiem, mikrofalówką, zmywarką, płytą indukcyjną, ekspresem do kawy, czy mikserami. Te mieszkania turystyczne->apartamenty zapewniają także dostęp do żelazka, pralki, lodówki, suszarki do włosów, czy pełnej zastawy. Jest to zatem świetne miejsce do ugoszczenia nowo poznanych osób, czy też przyjaciół. Domowa atmosfera w ekskluzywnych warunkach sprzyja między innymi romantycznym wyjazdom, a brak obsługi hotelowej to w przypadku apartamentów ich kolejna zaleta!

Opracowanie:

Uno Apartments. Apartamenty nad morzem

Gdańsk , Malczewskiego 7 lok. 33

Podziel się