Materiał Partnera Nocleg przy autostradzie Wrocław-Berlin. Gdzie się zatrzymać przed przekroczeniem granicy?

Nocleg przy autostradzie Wrocław-Berlin. Gdzie się zatrzymać przed przekroczeniem granicy?

Każdego dnia tysiące Polaków przekracza granicę z Niemcami. Zdecydowana większość wybiera się w podróż autostradą A4, która łączy Wrocław z Berlinem. Nierzadko zdarza się, że przed wyjazdem z kraju chcemy zatrzymać się gdzieś na nocleg, zwłaszcza jeśli jedziemy z drugiego końca Polski. Warto wówczas skorzystać z oferty gospodarstwa agroturystycznego „Pod Brzozą”, które mieści się w Olszynie, 1500 metrów od granicy niemiecko-polskiej. Dlaczego właśnie ono?

Świetna lokalizacja

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Brzozą” położone jest w małej miejscowości Olszyna w województwie lubuskim. Jak już wspomniano, znajduje się zaledwie 1500 metrów od zachodniej granicy kraju, na trasie autostrady A4. Walory tej lokalizacji docenią zarówno wczasowicze, jak i osoby, które często udają się do Niemiec w celach służbowych. Mimo bliskości autostrady, posesja położona jest w zacisznej i zielonej okolicy. Umożliwia to spokojny wypoczynek w czasie urlopu lub przed czekającą nas podróżą.

Komfortowe pokoje

Do dyspozycji gości są wygodne i estetycznie wykończone pokoje dwu- i czteroosobowe. W każdym z nich znajduje się nowoczesny telewizor oraz szybkie łącze internetowe. Do pokoju przynależy też łazienka utrzymana we wzorowej czystości. Ponadto przyjezdni mogą skorzystać z kuchni. Jest ona w pełni wyposażona i przygotowana do samodzielnego gotowania. Dla rodzin pensjonat oferuje cztery mieszkania z osobnym wejściem. Goście mogą czuć się w nich jak we własnym domu, co z pewnością podnosi komfort wypoczynku.

Atrakcyjne ceny

Cena za nocleg w gospodarstwie turystycznym „Pod Brzozą” waha się od 45 do 140 złotych za osobę w zależności od rodzaju wynajętego noclegu oraz długości pobytu. Dużym udogodnieniem jest możliwość negocjacji cen. Jest to szczególnie istotne dla grup zorganizowanych oraz pracodawców, którzy chcą wynająć nocleg dla swoich pracowników. Pensjonat wystawia faktury VAT za zrealizowane usługi.

Rozrywki dla turystów

Przez Olszynę przebiega mnóstwo szlaków turystycznych i interesujących tras rowerowych. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek na łonie natury. Wiele atrakcji czeka na przyjezdnych również w samym pensjonacie. Jego właściciele prowadzą bowiem warsztaty z pieczenia chleba, robienia masła czy twarogu. Poza tym do dyspozycji turystów jest pięknie utrzymany ogród z miejscem na grilla lub ognisko. Bliskość Niemiec zachęca do odwiedzenia tego państwa, przy czym na nocleg można bez przeszkód wrócić do kraju.  Województwo lubuskie również oferuje moc atrakcji, a Olszyna jest znakomitą bazą wypadową, by zobaczyć je wszystkie.

Opracowanie:

Agroturystyka Pod Brzozą

Olszyna 2

Podziel się