Materiał Partnera Wynajem autokarów na wesela

Wynajem autokarów na wesela

Podstawą udanej zabawy weselnej jest zadowolenie zgromadzonych na niej gości. Zależy ono między innymi od towarzyszącej imprezie muzyki czy zaserwowanych potraw, ale też od czynników związanych z tym, co dzieje się przed samym weselem i po nim. Wynajęcie autokaru dla zaproszonych przyjaciół i członków rodziny potrafi rozwiązać wiele potencjalnych problemów w tym zakresie.

Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu zwłaszcza wtedy, gdy narzeczeni chcą wziąć ślub koniecznie na przykład nad morzem albo w górach, choć jest to daleko od rodzinnego domu czy aktualnego miejsca zamieszkania, w którym mają najwięcej znajomych. Część weselników zapewne będzie w stanie przetransportować się na miejsce we własnym zakresie, dla niektórych może być to jednak niemały kłopot. Wynajęty autokar nie musi przy tym wcale jeździć po całej Polsce, zbierając po drodze na zabawę kolejnych zaproszonych. Często wystarczy, by wyruszył z większego ośrodka miejskiego, do którego łatwiej jest dotrzeć.

Dobre powody

Wynajem autokaru na wesele ma też sens wówczas, gdy większość gości mieszka w mieście, ale sama zabawa ma się odbyć na jego obrzeżach lub dalej. Nie jest to zjawisko odosobnione, ponieważ łatwiej w takim przypadku o piękne widoki czy po prostu większą salę weselną, która wszystkich pomieści. Autokar okazuje się nieoceniony również na trasie z kościoła albo urzędu stanu cywilnego do miejsca, w którym wydawane jest przyjęcie weselne.

Podczas dłuższej podróży komfortowym pojazdem weselnicy mogą sobie uciąć drzemkę, która pozwoli im z energią bawić się do rana. Wpływ na to ma również perspektywa powrotu wynajętym autokarem. 

– Nie trzeba wtedy martwić się przecież o konieczność pełnego wytrzeźwienia i wyspania się przed samodzielnym zajęciem fotela kierowcy – zwraca uwagę przedstawiciel firmy transportowej Emka Trans.

Udogodnienia

Większość wesel odbywa się w ciepłych miesiącach, dlatego ważne jest, by wynajęty z takiej okazji autokar wyposażony był w klimatyzację. Podobnie jak obecność – zwłaszcza na dłuższych trasach – pokładowej toalety czy wygodnych foteli zaopatrzonych w pasy bezpieczeństwa jest to szczególnie istotne z punktu widzenia starszych, być może już nie w pełni sprawnych fizycznie członków rodziny.

Niektóre przedsiębiorstwa zajmujące się wynajmem autokarów, jak choćby wspomniana już Emka Trans, mają w ofercie pojazdy wyposażone w lodówkę i barek, dzięki którym zabawa może rozpocząć się nieco wcześniej. Gości można też wprowadzić w nastrój weselny, wyświetlając na zamontowanych w autokarze ekranach na przykład zdjęcia państwa młodych. Rozważając wynajęcie autokaru na wesele, koniecznie dopytajmy o wszelkie opcje, które można wykorzystać w związku z tą właśnie wyjątkową okazją.

Podziel się