Artykuł sponsorowany Wycieraczki do wózków widłowych i nie tylko

Wycieraczki do wózków widłowych i nie tylko

Wycieraczki zewnętrzne i wewnętrzne są wycieraczkami systemowymi. Chronią one powierzchnię przed zanieczyszczeniami, co znaczne ułatwia utrzymanie podłóg w czystości. Zatrzymują błoto, piasek oraz kurz, dzięki czemu posadzka nie wymaga sprzątania za każdym razem, gdy ktoś wchodzi do pomieszczenia w obuwiu. Wycieraczki zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów. Występują w wielu modelach i rozmiarach. Wycieraczki wewnętrzne są bardziej urozmaicone. Nie tylko utrzymują czystość w pomieszczeniu, ale także pełnią funkcję estetyczną. Stanowią ciekawą formę dekoracji dla niemal każdego wnętrza. W firmach produkcyjnych czy magazynach, najczęściej stosuje się wycieraczki aluminiowe oraz systemy czyszczenia przejazdowego. Jakie wycieraczki wybrać?

Zalety wycieraczek systemowych

Wewnętrzne i zewnętrzne wycieraczki systemowe sprawiają, że wnętrze staje się bardziej eleganckie i estetyczne. Ograniczają także ilość zanieczyszczeń. Dodatkowo, wycieraczki wpływają na żywotność podłóg i posadzek. Dzięki zatrzymywaniu cząstek brudu, które powodują mikrouszkodzenia, wycieraczki zapobiegają także częstemu myciu podłogi.

Posadzki nienarażone na używanie żrących i silnych detergentów wywabiających brud, nie będą niszczyły się w szybkim czasie i posłużą przez długie lata. Ponadto, wycieraczki wewnętrzne i zewnętrzne systemowe pomogą zachować bezpieczeństwo. Dzięki dobremu wchłanianiu wody z obuwia, zminimalizują ryzyko poślizgnięcia się na mokrej podłodze. 

Systemy czyszczenia przejazdowego

System czyszczenia przejazdowego cechuje duża skuteczność działania i wytrzymałość. Jest on przeznaczony głównie do czyszczenia kół wózków widłowych, ręcznych paletowych oraz do obuwia roboczego.

Jak mówi jeden z pracowników firmy UNIMAT będącej producentem oraz dostawcą wszystkich typów wycieraczek obiegowych oraz systemowych: Profesjonalne systemy czyszczenia dla wózków widłowych pozwalają ograniczyć koszty związane z utrzymywaniem czystości w magazynach i halach. Pojazdy mogą samoczynnie usuwać zanieczyszczenia ze swoich kół podczas przejeżdżania przez strefę czyszczącą. Oprócz tego, takie systemy czyszczące można instalować w obiekcie bez wykonywania jakichkolwiek robót budowlanych.

Wycieraczki aluminiowe

Wycieraczki aluminiowe najlepiej sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej i obiektach handlowych. Są niezwykle trwałe dzięki konstrukcji z profili aluminiowych z wkładami osuszającymi, które są ze sobą połączone stalową liną nierdzewną. Rynek oferuje zarówno wycieraczki aluminiowe wzmocnione, które są przeznaczone do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu, jak i wycieraczki aluminiowe o bardziej eleganckim wyglądzie.

Obecnie rynek oferuje wiele różnych rodzajów wycieraczek przeznaczonych nie tylko do domowego użytku, ale również do wykorzystania w magazynach. Wycieraczki do wózków widłowych, które stanowią system czyszczenia przejazdowego, to niezwykłe udogodnienie, pozwalające zachować czystość w halach przemysłowych. Wycieraczki systemowe są nie tylko funkcjonalne, ale także wpływają na estetykę wnętrza.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas