Materiał Partnera W czym pomoże firma transportowa?

W czym pomoże firma transportowa?

Obecnie firmy transportowe oferują nie tylko jeden skonkretyzowany typ serwisu. Wiele z nich jest w stanie zapewnić swoim klientom zróżnicowane usługi, co działa na ogromną korzyść dla wszystkich. Przedsiębiorcy łatwiej jest zdobyć stałego usługobiorcę, natomiast zadowolony klient chętnie załatwi podobne sprawy, korzystając z usług tego samego przedsiębiorstwa. Oto najpopularniejsze na rynku usługi świadczone przez firmy transportowe.

Wywóz zbędnych rzeczy


Mowa tu o wywozie takich rzeczy jak: odpady poremontowe, gruz, śmieci, złom, odpady o dużych gabarytach oraz odpady budowlane. W przypadku dużych ilości tego typu przedmiotów samodzielna wywózka wykonywana przez osobę prywatną mogłaby być problemem pod kątem transportu, ale także dalszej utylizacji. Firmy oczywiście również potrzebują takich rozwiązań – nie tylko te związane z branżą budowlaną czy remontową, ale każde, które produkują spore ilości odpadów. Wszystkie z nich muszą zostać przetransportowane w bezpieczne i odpowiednie miejsce składowania. Wywóz odpadów odbywa się przy pomocy kontenerów, których rozmiary dobierane są do konkretnych potrzeb – od takich o wymiarach 3m3 do nawet 33m 3.

Obsługa przeprowadzek

Przebywając w mieszkaniu czy domu nawet przez krótki czas, każda osoba potrafi zgromadzić sporo rzeczy osobistych. Nie można zapomnieć o umeblowaniu, którego gabaryty zdecydowanie przekraczają zdolności przewozowe aut osobowych. Jak tłumaczą pracownicy z P&D Transport Patryk Drozdowski, firma transportowa obsłuży każdą przeprowadzkę. Ponadto odpowiednio zapakuje wszystkie rzeczy i przewiezie we wskazane miejsce w kraju lub za granicą. Co bardzo ważne – takie ładunki mogą mieć nawet 3,5 tony. Zatem bez problemu uda się zabrać cały dobytek. W tej firmie ograniczeniom nie podlegają typy przewożonych sprzętów. Zabiorą nie tylko meble, ale także sprzęt AGD i RTV. Oczywiście zostanie on odpowiednio zabezpieczony, aby bez żadnych usterek dotarł do miejsca docelowego.

Przewóz towarów

Samochody ciężarowe bez problemu przewiozą różnego typu granulaty, piach, żwir i inne surowce na terenie kraju. To świetne rozwiązanie dla początkujących firm, które nie zawsze mogą pozwolić sobie na kupno własnego sprzętu tego typu. To także opcja, z której można skorzystać w kryzysowej sytuacji, gdy własne maszyny odmówią posłuszeństwa lub zdarzy się wypadek. Jednak takie usługi nie ograniczają się do przedsiębiorstw. Każda osoba, która ich potrzebuje, może zgłosić się do firmy transportowej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas