Artykuł sponsorowany Transport paletowy z firmą Werpol1 Sp. z o.o.

Transport paletowy z firmą Werpol1 Sp. z o.o.

Firmy transportowe oferują dziś wiele możliwości – od przewozu drobnych rzeczy w obrębie kilku miast, aż po duże gabaryty, które podróżują po całej Europie. Coraz większą popularnością cieszy się wysyłka na paletach – uniwersalne, ekonomiczne a przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie. Oferuje ją firma spedycyjna Werpol1 Sp. z o.o. Dowiedz się, jakie ładunki można przetransportować właśnie na paletach. 

Przesyłki paletowe – kilka ważnych informacji

Zastanawiasz się jakie towary można przewozić na przesyłkach paletowych? Oto kilka najpopularniejszych rodzajów:

  • sprzęt AGD;

  • meble;

  • części samochodowe;

  • materiały budowlane;

  • akcesoria ogrodnicze;

Przesyłka paletowa to idealne rozwiązanie w przypadku większej ilości drobnych przedmiotów o niewielkiej masie. Tego rodzaju przesyłki są też bardzo szybkie. Towar umieszczony na palecie jest łatwiej załadować lub wyładować przy pomocy wózka widłowego. Sam ładunek nie zostaje naruszony i w idealnym stanie trafia do rąk odbiorcy. 

Przewozy paletowe – gwarancja bezpieczeństwa z firmą Werpol1 Sp. z o.o.

Największe dopuszczalne obciążenie euro palety wynosi ponad tysiąc kilogramów. Pozwala to na jednorazowy załadunek wielu pokaźnych przedmiotów – informuje pracownik Werpol1 Sp. z o.o.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku świadczy usługi transportowe na terenie kraju i za granicę. Jej siedziba mieści się w miasteczku Stare Bojanowo w województwie wielkopolskim. Do realizacji każdego zamówienia podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Spółka oferuje przewóz rzeczy, towarów o różnych gabarytach. Posiada nowoczesną flotę ciężarową i sztab doświadczonych kierowców, którzy posiadają wiedzę na temat tego jak szybko i bezpiecznie poruszać się po drogach całej Europy.

Na koniec warto wspomnieć, że samo przygotowanie palety do wysyłki nie jest skomplikowanym procesem. Towar układa się na drewnianej platformie, a następnie dokładnie wzmacnia folią lub taśmą, które zapobiegają jego przesuwaniu. W ten sposób dociera bezpiecznie pod wskazany adres. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas