Materiał Partnera Taksówka - niezastąpiona w kryzysowych sytuacjach

Taksówka - niezastąpiona w kryzysowych sytuacjach

Zdarzają się takie sytuacje, w których po prostu nie możemy lub nie powinniśmy prowadzić własnego auta. Komfortowym i niedrogim rozwiązaniem jest wtedy taksówka. Najlepiej jest znaleźć taką firmę, która ma niewygórowane stawki i realizuje wiele różnych usług. Taksówkarz może nie tylko podwieźć nas na lotnisko z dużymi bagażami. W razie potrzeby zrobi też dla nas drobne zakupy i dostarczy je we wskazane miejsce.

Z bagażem

Sytuacją, w której taksówka na pewno się przyda, jest z pewnością wyjazd w daleką podróż. Jeśli spieszymy się na dworzec lub lotnisko i mamy ze sobą duże i ciężkie bagaże, raczej nie zdecydujemy się na dojazd komunikacją miejską. Jeżeli pojedziemy na miejsce własnym autem, problemem będzie natomiast odstawienie go do domu – przecież nie chcemy, żeby nasz samochód podczas dwutygodniowego urlopu stał przez cały czas na parkingu przy lotnisku. Taksówka to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie – jeśli zamawiając kurs podkreślimy, że mamy ze sobą duży bagaż, możemy być pewni, że firma Radio-Taxi-MPT z Poznania wyśle po nas auto, które zmieści każdy nietypowy bagaż – nawet kontrabas.

Coś do załatwienia

Rzadko myślimy o tym, że taksówkarz może nie tylko nas gdzieś zawieźć. Niektóre firmy realizują też usługi pomagające załatwić wiele codziennych spraw. Taksówka szybko przewiezie ważną przesyłkę na drugi koniec miasta. Kierowca może też zrobić dla nas zakupy – na przykład, jeśli mieszkamy sami, a nagle się rozchorowaliśmy, możemy poprosić o dostarczenie do nas wskazanych leków. Taksówka to także najbezpieczniejszy środek transportu, którym nasze dzieci dotrą do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne w dniu, w którym nie będziemy mogli zawieźć ich na nie własnym autem. Wspominana już firma z Poznania zajmuje się także przewozem zwierząt oraz pomocą w uruchomieniu samochodu w kryzysowej sytuacji. Lepiej więc zapisać sobie numer do niej, bo zawsze może się przydać.

Nie musisz dzwonić

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia taksówki SMS-em. Dzięki temu nie musimy dzwonić po taksówkę, co w trakcie spotkania lub w zatłoczonym, hałaśliwym budynku może być problemem. SMS-a możemy dyskretnie wysłać w każdej sytuacji. Kurs taksówką można zamówić także przez specjalną aplikację – to jeszcze wygodniejsze rozwiązanie, które polubią wszyscy miłośnicy nowinek technologicznych. Zamawiając taksówkę SMS-em lub poprzez aplikację, zwykle zapłacimy za kurs mniej, niż biorąc taryfę z postoju. Dlatego warto zapisać sobie na stałe w komórkę numer do sprawdzonej firmy TAXI.

Opracowanie:

Radio-Taxi-MPT Sp. z o.o. PPUH

Jemielno 5

  • tel. 76 835 55 55

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas