Artykuł sponsorowany Jakie bagaże można przewozić w Radio Taxi Komfort?

Jakie bagaże można przewozić w Radio Taxi Komfort?

Korporacje taksówkarskie świadczą wiele usług, nie tylko tych związanych z transportem osób, z którymi są głównie kojarzone. Dzięki odpowiednio dostosowanej flocie pojazdów bydgoskie Radio Komfort Taxi jest w stanie również zagwarantować przewóz różnych ładunków, poczynając od podręcznych bagaży, poprzez sprzęt RTV, na wyposażeniu meblowym kończąc. Sprawdź, w jakich sytuacjach przyda się taka pomoc.

Podręczne walizki i nie tylko

Nie da się ukryć, że podróż na i z dworca czy lotniska komunikacją miejską to męcząca wyprawa. Przede wszystkim jesteśmy uzależnieni od rozkładu jazdy, a dodatkowo nie zawsze w dane miejsca da się dotrzeć bez przesiadek. Nieustannie musimy także pilnować naszego bagażu, a niekiedy także uiścić dodatkową opłatę za jego przewóz. Taka podróż będzie nie tylko dłuższa, ale również męcząca, jeśli nie mamy osoby, która mogłaby nas zawieźć lub przywieźć. Zdecydowanie lepsze pod tym względem jest skorzystanie z usług Radio Taxi Komfort w Bydgoszczy. Korporacja oferuje bowiem poza transportem osób również przewóz ich bagaży. Zaliczają się do tego nie tylko standardowe walizki i torby, ponieważ w zwykłej taksówce przetransportujemy także bez problemu wózek inwalidzki czy dziecięcy bez dodatkowych opłat. Ważne, aby przedmioty nie wystawały poza obrys pojazdu i nie stwarzały ryzyka jego uszkodzenia.

Ponadto Radio Taxi Komfort dopuszcza możliwość przewozu zwierząt w specjalnych transporterach za niewielką dopłatą. Tym samym korzystając z usług firmy, dotrzemy do weterynarza, czy innego dowolnego miejsca. W przypadku dużej liczby bagaży warto wspomnieć o tym podczas zamawiania taksówki. Korporacja dysponuje pojazdami typu combi lub mini van ze znacznie większą przestrzenią bagażnika. Dodatkowo jest w stanie podstawić samochód określonej marki według życzenia klienta.

Pomoc przy przeprowadzce

Nie wszystkie przedmioty da się jednak przewieźć samochodem osobowym. Dotyczy to głównie sytuacji, w których transportu wymagają ładunki o większych gabarytach, takich jak meble, instrumenty, czy też spore kartony. Niemniej jednak i w tym przypadku Radio Taxi Komfort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów dzięki usłudze taxi bagażowe. W jej ramach możliwe jest podstawienie samochodów dostawczych o ładowności do 2,5 tony. Dzięki temu z łatwością za sprawą jednego, maksymalnie dwóch, kursów uporamy się z przeprowadzką do nowego mieszkania czy też zmianą siedziby biura. Kierowcy Radio Taxi Komfort zapewniają również pomoc w załadunku oraz rozładunku wszystkich rzeczy. Takie rozwiązanie wypada o wiele korzystniej niż kilka bądź kilkanaście przejazdów prywatnym pojazdem osobowym, zarówno pod względem kosztów, jak i czasu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas