Materiał Partnera Po czym poznać dobrego przewoźnika?

Po czym poznać dobrego przewoźnika?

Znalezienie dobrej, zaufanej firmy transportowej to w dzisiejszych czasach spore wyzwanie. Trzeba skierować się zatem ku takim przewoźnikom, którzy działają na rynku od wielu lat i troszczą się o wysoką jakość obsługi klientów. Na co warto zwracać szczególną uwagę na etapie nawiązywania współpracy biznesowej z przedsiębiorstwem przewozowym? O czym trzeba pamiętać?

Zróżnicowana oferta usług

Zwracaj uwagę na to, by wybrany przez Ciebie przewoźnik oferował odpowiednio szeroki zakres usług. Dzięki temu masz pewność kompleksowej obsługi i udanej współpracy w największym możliwym zakresie. Z punktu widzenia wydajności firmy, taki czynnik jest bardzo ważny, bo jeśli wszystko oferowane jest w jednym miejscu, to nie trzeba już poszukiwać ofert wśród innych przewoźników.

Na przykład firma Trans-Stal oferuje między innymi:

  • transport kontenerów 20’ oraz 40’,
  • transport maszyn budowlanych,
  • transport maszyn rolniczych,
  • transport szalunków oraz konstrukcji.

Jak widać, w zakres przewozu wchodzą nie tylko standardowe pojazdy, ale również te mniej typowe, które trudno się transportuje. Na szczęście dzięki temu, że wspomniana firma dysponuje nowoczesnym taborem specjalistycznych pojazdów, jest w stanie zaoferować bezpieczny przewóz ładunków różnego rodzaju.

Równie ważne jest to, by usługa była kompletna i obejmowała przewóz, załadunek oraz rozładunek towaru, a także pomoc doświadczonych pracowników. Wszystko to świadczy o profesjonalizmie przewoźnika i zapowiada owocną współpracę.  

Doświadczenie na rynku

Bardzo ważnym kryterium doboru przewoźnika jest to, jak długo funkcjonuje on na rynku. Jeśli dana firma ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży, to możesz mieć pewność, że masz do czynienia z wysokiej jakości przewoźnikiem.

Wieloletnia obecność na rynku świadczy tym, że usługodawca wie, jak przeprowadzić cały proces transportu w efektywny i szybki sposób.

Zakres świadczenia usług

Masz do przewiezienia maszynę lub pojazd z jednego miejsca w drugie, oddalone o wiele kilometrów? W takim razie zwróć uwagę na oferowane przez danego przewoźnika trasy.

Z praktycznego punktu widzenia liczy się to, w jakim zakresie są świadczone usługi przewozowe. Idealnie, jeśli firma transportowa jest zlokalizowana przy ważnych arteriach komunikacyjnych, takich jak A2 Poznań-Warszawa oraz S5 Wrocław-Poznań. Takie położenie pozwala szybko i bezproblemowo dotrzeć do wielu miast.

Dopytaj o to, czy transport HDS (oraz każdy inny) odbywa się na terenie całego kraju. Dzięki temu nie musisz martwić się o odległości.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas