Materiał Partnera Nowoczesna korporacja taksówkarska

Nowoczesna korporacja taksówkarska

Rynek taksówkarski dość mocno zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Kiedyś trzeba było wręcz staczać boje, by na postoju dostać się do taksówki. Teraz sytuacja się odwróciła i to właściciele korporacji muszą głowić się nad uatrakcyjnieniem swoich ofert, by przyciągnąć klientów. Pasażerowie mają coraz większe wymagania. Nie wystarczy już samo auto i kierowca. Czym zatem może nas zachęcić korporacja taksówkarska, byśmy chcieli skorzystać z jej usług?

Szeroka oferta

Korporacje taksówkarskie muszą obecnie walczyć o klientów, dlatego ich oferty nie obejmują już tylko tradycyjnych przewozów pasażerskich. Wiele z nich ma bardzo rozbudowaną ofertę, jak chociażby Express Taxi  Bydgoszczy. Dysponują samochodami o różnych gabarytach. Jeżeli organizujesz wesele albo inną uroczystość, możesz umówić się z korporacją na konkretny termin i godzinę, a odpowiednia ilość samochodów podjedzie w wyznaczone miejsce, by zabrać gości. Gdy wybieracie się liczną gromadą na zagraniczne wakacje, a nie chcecie zostawiać swoich aut na parkingu przy lotnisku, można wtedy zamówić mikrobus albo taksówkę wieloosobową czy van. Przeprowadzka? Korporacja zapewni taksówkę bagażową. Taksówkarz awaryjnie uruchomi silnik twojego samochodu, podładuje akumulator. Coraz więcej korporacji w swojej ofercie posiada również usługi kurierskie.

Nowoczesność powoli spycha tradycję

Kiedyś, by pojechać taksówką trzeba było złapać ją na postoju albo gdzieś na mieście lub po prostu się po nią dzwoniło. To pozostaje nadal, jednak istnieją nowoczesne formy  zamówienia taksówki. Prócz tradycyjnego telefonu, taryfę można wezwać wysyłając smsa. W treści podaje się adres i godzinę, o której samochód ma podjechać. Zazwyczaj otrzymuje się informację zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, a potem jakiej marki i koloru taksówka po nas przyjedzie. Coraz więcej korporacji taksówkarskich korzysta z aplikacji mobilnych, przez które również bez problemu zamówimy taksówkę oraz śledzić jej położenie przy pomocy Google Maps. Właściwie każda firma posiada swoją stronę internetową, na której można dokładnie sprawdzić zakres usług, cennik oraz możliwości płatności. W prawie wszystkich taksówkach można płacić przy pomocy karty płatniczej  i telefonu. Są korporacje, gdzie płatności można dokonać już na etapie zamówienia kursu. Kolejnym udogodnieniem są karty zniżkowe dla stałych klientów. To fajny sposób na zachęcenie klientów do korzystania ze swoich usług. Szczególnie, gdy w takiej opcji możemy korzystać nie tylko na terenie swojego miasta (w przypadku sieci taksówkarskiej).

Opracowanie:

Express Taxi

Bydgoszcz , Przemysłowa 34

Podziel się