Materiał Partnera Nie tylko przewóz osób, czyli usługi Radio Taxi Komfort

Nie tylko przewóz osób, czyli usługi Radio Taxi Komfort

Z usług korporacji taksówkarskiej Radio Taxi Komfort świadczącej usługi transportowe na terenie Bydgoszczy i okolic miasta możesz skorzystać nie tylko w sytuacji, gdy planujesz dostać się z jednego punktu miasta do innego. Firma ta oferuje również szereg usług dodatkowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Sprawdź, jakie usługi transportowe na terenie Bydgoszczy świadczy Spółdzielnia Łączności Transportowej Radio Taxi Komfort.

Radio Taxi Komfort – niezawodne taxi w Bydgoszczy

Jeśli poszukujesz zaufanej i przystępnej cenowo korporacji taksówkarskiej w Bydgoszczy, wybierz usługi Radio Taxi Komfort. Firma ta oferuje najniższe ceny oraz stawkę za kilometr, która nie zmieniła się od 12 lat. Spółdzielnia Łączności Transportowej Radio Taxi Komfort to firma świadcząca od wielu lat usługi transportowe na terenie Bydgoszczy oraz okolic miasta.

Zatrudnieni przez korporacje kierowcy mają niezbędne uprawnienia, doskonale znają miasto i lokalizacje robót drogowych oraz innych utrudnień. Wybierając usługi tej firmy, wiesz, że szybko i bezpiecznie dojedziesz pod wybrany przez Ciebie adres.

Jakie usługi oferuje Radio Taxi Komfort?

Oprócz przewozu osób, Radio Taxi Komfort świadczy również szereg innych usług transportowych. W ofercie tej korporacji taksówkarskiej znajdziesz m.in. dowóz zakupów, przewóz dzieci, które w tym czasie są pod bezpieczną opieką pracownika, a także transport zwierząt. Uzupełnieniem bogatej oferty usług tej firmy jest:

  • dostarczanie zamówionych przesyłek,

  • dowóz prezentów i kwiatów,

  • odprowadzanie samochodów pod wskazany adres,

  • wynajem busów i samochodów z kierowcą.

Ponadto Radio Taxi Komfort oferuje kompleksową obsługę imprez okolicznościowych i różnych uroczystości. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji możesz skorzystać z przewóz osób samochodami pięcioosobowymi, autami typu van lub kombi. Na terenie całej Bydgoszczy za dojazd na miejsce rozpoczęcia kursu nie ponosisz żadnych opłat, natomiast w przypadku dalszych kursów cenę indywidualnie ustalasz z firmą.

W jaki sposób można zamówić taksówkę?

Jeśli chcesz skorzystać z usług transportowych oferowanych przez Radio Taxi Komfort, możesz zamówić przejazd przez 24 godziny na dobę na trzy sposoby – telefonicznie, SMS-owo oraz za pomocą prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Za usługę zapłacić możesz zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą – wszystkie taksówki tej korporacji wyposażone są w terminale płatnicze, by wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom klientów.

Cena za przejazd jest wypadkową przebytych kilometrów trasy, a także czasu wynajęcia pojazdu – naliczana jest ona automatycznie przez taksometr, do którego taksówkarze nie mają dostępu, możesz więc mieć pewność, że firma ta oferuje tanie i uczciwe usługi transportowe.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas