Materiał Partnera  Dlaczego warto skorzystać z busa na lotnisko w firmie „Przewozy IZA”?

Dlaczego warto skorzystać z busa na lotnisko w firmie „Przewozy IZA”?

Polacy po latach izolacji związanej z pandemią koronawirusa postanowili nadrobić stracony czas i tłumnie wyruszyli na zagraniczne wycieczki. Szczególnie widoczne jest to w okresie wakacyjnym, kiedy lotniska są zatłoczone. Jednak większość portów lotniczych znajduje się poza miastem, więc najpierw trzeba tam jakoś dojechać. Dobrą opcją jest przewóz osobowy busem, np. dzięki firmie przewozowej „Iza”. Poniżej przedstawiamy zalety tego rozwiązania.

Wygodny i punktualny transport

Każdy, kto od czasu do czasu lata samolotem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest punktualne dotarcie na lotnisko. Trzeba tam się zameldować co najmniej 2 godziny przed odlotem, a w przypadku lotów międzykontynentalnych nawet 3 godziny. Zbyt późne przybycie obarczone jest dużym ryzykiem, ponieważ możemy się natknąć na długie kolejki oczekujących, zwłaszcza w okresie urlopowym i w konsekwencji nie wejdziemy na pokład samolotu. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju transportu na lotnisko. Można co prawda liczyć na komunikację miejską, ale przy rodzinnych wyprawach z większą ilością walizek z pewnością nie będzie to wygodne. Ponadto czas dojazdu takiego autobusu też jest dość długi, a po drodze zawsze mogą przydarzyć się nam jakieś przykre niespodzianki.

Tego problemu unikniemy, korzystając z busów na lotnisko. Można je zarezerwować na konkretną godzinę, dzięki czemu mamy pewność, że nie spóźnimy się na nasz lot. Plusem tego środka lokomocji jest także to, że nie ma większych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość przewożonych bagaży. Sama podróż też przebiega bardzo komfortowo – mówi pracownik firmy Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób IZA.

 Atrakcyjne ceny w firmie przewozowej „Iza”

Dojazd własnym samochodem na pierwszy rzut oka wydaje się najlepszym sposobem. Nie jesteśmy wtedy od nikogo uzależnieni i sami decydujemy o tym kiedy wyjedziemy. Jednak wbrew pozorom może to nas trochę kosztować, szczególnie przy dłuższych wczasach, ponieważ trzeba się wtedy liczyć z wysokimi opłatami parkingowymi. Problem płatnego parkowania znika, gdy zamówimy taksówkę, ale wtedy z kolei przerazi nas wysokość rachunku za tę usługę. Idealnym kompromisem będzie za to zamówienie busa na lotnisko. Zapłacimy mniej niż za taksówkę i nie musimy też martwić się o nasze auto pozostawione na parkingu. Firma przewozowa „Iza” oferuje obsługę związaną z organizacją transportu zarówno na, jak i z lotniska, więc z powrotem też nie będzie żadnych problemów.

Przedsiębiorstwo „Iza” ma też bogate doświadczenie w osobowym transporcie międzynarodowym. Już od wielu lat wozi Polaków do krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Francja). Za pośrednictwem tej firmy można również dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Krótko mówiąc, wiele usług transportowych w jednym miejscu.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas