Artykuł sponsorowany Dorożką lub bryczką do ślubu

Dorożką lub bryczką do ślubu

Pary młode prześcigają się w pomysłach na pojazd, który zabierze je najpierw na ceremonię ślubu, a potem na salę weselną. Niektórzy wybierają modne samochody sportowe lub luksusowe, inni stawiają na pojazdy zabytkowe. Ciekawym pomysłem jest również romantyczna podróż na skuterze lub koniu. Jeśli o tych pięknych zwierzętach mowa, warto rozważyć również przejażdżkę ślubną dorożką czy bryczką. Podpowiadamy, dlaczego jest to strzał w dziesiątkę.

Wybierz biel klimatycznej dorożki

Dorożka świetnie sprawdza się na pojazd dla pary młodej. Utrzymane są one w modnej i eleganckiej estetyce, która przywodzi na myśl świat paryskich dam, książąt i burżuazji. Najczęściej wykonane są one w kolorze połyskliwego antracytu, czerni lub idealnej bieli. Wykończone są przy tym pięknymi i niebywale miękkimi fotelami pikowanymi ze skóry, które pomieszczą zarówno parę młodą, jak i jej świadków. Dorożki skonstruowane są również tak, że można ustroić je zielonymi kompozycjami kwiatowymi – pnączem, listkami eukaliptusa, różami czy też liliami.

Ich dużą zaletą jest również to, iż mają rozkładane zadaszenie. Świetnie sprawdzają się zatem zarówno w upały, jak i podczas deszczu. Można je też z powodzeniem wykorzystać zimą. Panna młoda w modnym futrze oraz pan młody we fraku i płaszczu, zadadzą prawdziwego szyku, podróżując do ślubu właśnie dorożką. Ta zaprzęgnięta jest zaś zawsze w konie o szlachetnym pochodzeniu i gładkim umaszczeniu. Zwierzęta również strojone są specjalnymi ozdobami przepasanymi przez ich grzbiet. W jakich stylach ślubnych dorożka najlepiej się zatem sprawdza?

Pojazdy te warto wykorzystywać przy ślubach eleganckich, glamoure, a także tych w stylu hollywoodzkim. Świetnie sprawdzają się również przy ślubach i weselach dworskich organizowanych na zamkach, w dworkach oraz pałacykach. Dorożka zapewni bajkowe dopełnienie całej scenerii i podkreśli wyjątkowość dnia. O to dba Franciszek Śmigła i jego gospodarstwo POD TUSZYNĄ. Oferuje ono również inny pojazd na ślub – bryczkę

Bryczką na biesiadę weselną do białego rana

Nie tylko dorożką warto jechać do ślubu i na własne wesele. Jeśli zabawa zorganizowana jest w karczmie, w górach, w rustykalnych zajazdach czy też w salach w iście staropolskim stylu, warto wybrać dębową bryczkę, wykończoną czarnymi skórzanymi siedziskami oraz elementami metalowymi. W ten sposób łatwo para młoda zaaklimatyzuje swoich gości do prawdziwej biesiady do białego rana. Za bryczką mogą bowiem jechać dodatkowe wozy zaprzęgnięte końmi, w których znajdzie się miejsce dla rodziny państwa młodych, a także dla orkiestry. Cały przejazd z kościoła na salę może być w ten sposób uświetniony muzyką graną na żywo.

Bryczki i wozy ciągną zaś piękne konie z wyraźnie podkreślonymi mięśniami, a także puszystą grzywą. Głośny stukot kopyt to nie lada atrakcja m.in. dla najmniejszych gości. Warto zadbać, by dorożkarz zabrał dzieci w trakcie wesela na krótką przejażdżkę – taka forma animacji czasu dla najmłodszych jest bardzo polecana. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas