Artykuł sponsorowany Sprzęt chłodniczy typu plug-in. Charakterystyka

Sprzęt chłodniczy typu plug-in. Charakterystyka

Wyobraź sobie markety bez urządzeń chłodniczych. Racja, ciężko to sobie zobrazować – gdzie by było przechowywane mięso, lody czy mrożonki? Gdzie byśmy je kupowali, w jaki sposób byśmy się zaopatrywali w tak niezbędne artykuły spożywcze? Pytań jest mnóstwo, a odpowiedzi brzmią pesymistycznie. Dlatego właśnie powstały urządzenia chłodnicze typu plug-in. Są dostosowane do potrzeb każdego sklepu i skutecznie zachęcają do zakupu. W jaki sposób?

Charakterystyka sprzętu chłodniczego typu plug-in

Sprzęt tego typu ma wbudowany wewnętrzny agregat, a jego podstawową funkcją jest przechowywanie żywności w niskiej i stałej temperaturze. Lady, szafy i regały chłodnicze, które tak często mijasz w marketach, to właśnie urządzenia typu plug-in. To dzięki nim jedzenie się nie zepsuje, a klienci będą mogli się cieszyć świeżymi i smacznymi produktami np. mięsem czy mrożonymi zupami i warzywami.

Sprzęt chłodniczy typu plug-in odnajduje zastosowanie na całym świecie i pełni jeszcze jedną niezwykle cenną funkcję – prezentuje dostępny asortyment. Klient dokładnie widzi wszystkie produkty, które są na wyciągnięcie ręki. Do kategorii sprzętu chłodniczego typu plug-in należą między innymi:

  • regały,
  • witryny i szafy chłodzące,
  • urządzenia impulsowe,
  • wyspy,
  • kombinowany sprzęt,
  • szafy.

Tak więc market można zaopatrzyć w specjalistyczne lady, typowo przeznaczone do wyrobów cukierniczych, mięs, lodów, warzyw czy owoców. Ponadto na rynku są dostępne dwuczęściowe lady, które mieszczą jednocześnie bardzo dużo produktów. Do wyboru są też nowoczesne regały, witryny i wyspy do mrożonych wyrobów, projektowane z myślą o przechowywaniu żywności głęboko mrożonej. Meble tego typu z powodzeniem są stosowane w marketach, dużych sklepach, restauracjach, cukierniach, kawiarniach i wszelkich innych placówkach tego typu.

Gdzie się zaopatrzyć w sprzęt chłodniczy typu plug-in?

Przede wszystkim urządzenia tego rodzaju muszą być wytrzymałe i solidne. W końcu mają posłużyć przez długie lata tam, gdzie bywają setki klientów dziennie. Sprzęt chłodniczy plug-in powinien też spełniać funkcje wizualne – w końcu ludzie zwracają uwagę na estetykę. Godne polecenia są urządzenia z asortymentu firmy SOFE-GROUP, oficjalnego przedstawiciela produktów marki „Hitline” w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Po pierwsze – gwarantują niezwodną ochronę wszelkich produktów, po drugie – prezentują się bardzo estetycznie, co podświadomie wpływa na decyzje zakupowe. Dzięki temu nie musisz się martwić o jakość wyrobów, jak i satysfakcję klientów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas