Materiał Partnera Mało znane podajniki stosowane miejscach, gdzie szczególnie ważna jest higiena

Mało znane podajniki stosowane miejscach, gdzie szczególnie ważna jest higiena

Zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych wnętrzach bardzo ważne jest zachowanie odpowiednich warunków higienicznych. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę na łazienki i toalety – miejsca, w których bakterie, wirusy i inne drobnoustroje mają zapewnione idealne warunki do rozwoju. Chcąc zminimalizować ryzyko ich rozprzestrzeniania, warto zainwestować w specjalistyczne podajniki. W jakie ich wersje zainwestować? Podpowiadamy.

Podajniki do nakładek na deskę sedesową

Chcąc zadbać o odpowiednią higienę w miejscach publicznych, w pierwszej kolejności warto zatroszczyć się o toalety. Ich regularne czyszczenie pozwala utrzymać je w dobrym stanie, jednak nie zapewnia bezpiecznych warunków każdej korzystającej z nich osobie. Chcąc zadbać o higienę toalety publicznej, warto zainwestować w bibułowe nakładki na deskę WC. Doskonałym miejscem do ich umieszczenia są specjalistyczne podajniki do nakładek na deskę sedesową. Wewnątrz można umieścić pełne opakowanie nakładek – 250 sztuk. Dzięki prostej konstrukcji podajnika jest możliwe bezpieczne wyciąganie pojedynczych sztuk artykułu, a tym samym zapewnienie maksymalnego poziomu higieny.

Podajniki woreczków do higieny intymnej

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem wykorzystywanym w miejscach publicznych jest podajnik woreczków do higieny intymnej. Doskonale spełniają swoją funkcję i umożliwiają korzystanie z pojedynczych torebek, zapewniając zachowanie czystości i świeżości w toaletach. Są to niewielkich rozmiarów konstrukcje, które są dostępne w neutralnych kolorach – białym i satynowym – dzięki czemu dopasują się idealnie również do aranżacji eleganckich łazienek.

Podajniki do czyściw

Jednym z ciekawszych akcesoriów, które powinny się znaleźć w każdej toalecie publicznej, są podajniki do czyściw. Są to konstrukcje przeznaczone do przechowywania tych artykułów higienicznych. Ułatwiają one nie tylko wygodne ich użytkowanie, ale też utrzymanie porządku we wnętrzu. Są dostępne w różnych wersjach – uchwytów, stojaków czy też wieszaków. Ich proste konstrukcje ułatwiają dopasowanie do każdego wnętrza, ale też są łatwe w utrzymaniu czystości – wyjaśnia ekspert z firmy Aseopaper sp. z o.o.

Wybierając odpowiednie podajniki, warto wziąć pod uwagę nie tylko miejsce ich montażu, ale też częstotliwość korzystania. Są one dostępne w wersjach mniejszych, jak i większych i umożliwiają załadowanie różnej ilości artykułów higienicznych. Dzięki prostej budowie zapewniają nie tylko bezproblemowe korzystanie z zawartości, ale też wygodne uzupełnianie. Wszystko to sprawia, że przestrzeganie reżimu sanitarnego staje się niezwykle proste.

 

Podziel się