Artykuł sponsorowany Specjaliści od ciągników

Specjaliści od ciągników

Ciągnik rolniczy to skomplikowany pojazd, od którego sprawności zależy często powodzenie sezonu zbiorów upraw w gospodarstwie. Współczesne modele to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia mechaniczne, które niekiedy kosztują więcej od dobrej marki samochodu osobowego. Jeśli nasz ciągnik jest już po okresie serwisowania, warto znaleźć miejsce gdzie w razie awarii bez trudu odnajdziemy niezbędne części.

Współczesne ciągniki rolnicze to coraz bardziej zaawansowane technologicznie pojazdy, które przystosowywane są do wykonywania wielu czynności związanych z pracami rolnymi. Jednocześnie zapewniają komfort i swobodę pracy kierowcy. Niezależnie jednak od stopnia zaawansowania i ceny, każdy tego typu sprzęt może się popsuć w najmniej oczekiwanym momencie. Warto zatem zawczasu znaleźć dostawcę części do ciągników i maszyn rolniczych, który pomoże w takich sytuacjach. Jedną z takich firm jest firma Górka & Maliński, zlokalizowana w Środzie Wielkopolskiej.

Doświadczony dostawca części

Firma Górka & Maliński funkcjonuje na rynku części maszyn rolniczych już od ponad dwudziestu lat, dysponując ogromnym doświadczeniem w sprzedaży tego typu produktów, a tym samym mając szeroką sieć relacji z producentami takich części. Ma to niebagatelny wpływ na dostępność nawet najbardziej wyszukanych części w sklepie, ich atrakcyjną cenę, a także fachowe doradztwo, na które może liczyć każdy klient. Każdy kto choć raz miał do czynienia z mechanikiem, dobrze wie, że pozyskanie części na własną rękę potrafi znacząco obniżyć koszty naprawy. Firma Górka & Maliński oferuje sprzedaż części do ciągników oraz maszyn rolniczych pochodzących od renomowanych producentów. Sklep dysponuje częściami do takich marek ciągników jak Zetor, Ferguson, MTZ, Ursus oraz maszyn rolniczych Anna, Neptun czy Bizon.

Od smaru po opony…

Poszukując sprzedawcy części do ciągników i maszyn rolniczych ważne aby taki sklep oferował maksymalnie jak najszerszą ofertą. Firma Górka & Maliński posiada w swojej ofercie ogumienie, akumulatory do ciągników, filtry do ciągników oraz maszyn rolniczych, oświetlenie do tego typu maszyn, oraz ponadto szyby do ciągników, smary oleje, rozdzielacze i wiele innych. Wspomniana już fachowa kadra sprzedawców sklepu służy również profesjonalnym doradztwem w tym zakresie. Poszukując zatem dobrego sklepu z częściami do ciągników lub innych maszyn rolniczych, warto zainteresować się ofertą firmy Górka & Maliński ze Środy Wielkopolskiej.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas