Materiał Partnera Sklep Farmer – artykuły rolnicze dla Twojego gospodarstwa

Sklep Farmer – artykuły rolnicze dla Twojego gospodarstwa

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to prawdziwe wyzwanie, które nie może obyć się bez wsparcia ze strony sklepów rolniczych oferujących szeroką gamę produktów, w tym części zamiennych do maszyn. Takim sklepem jest zlokalizowany w miejscowości Jeżów w woj. łódzkim Farmer, który doświadczenie w tym zakresie gromadzi od 1992 roku i prężnie rozwija swoją sprzedaż również w Internecie

Bardzo szeroka gama produktów

W przypadku działalności rolniczej liczy się przede wszystkim czas, dlatego ogromne znaczenie ma to, aby części zamienne do maszyn rolniczych pozyskać jak najszybciej i w jak najbardziej okazyjnej cenie. Aby jednak było to możliwe, zajmujące się taką działalnością podmioty muszą oferować szeroką gamę produktów, która będzie dopasowana do bardzo różnorodnych potrzeb wielu typów gospodarstw. Właśnie w ten sposób działa sklep rolniczy Farmer, proponujący klientom gamę ponad 50 tys. artykułów, a baza ta stale jest uzupełniana o nowe produkty. Istotnym ułatwieniem jest też możliwość sprawdzenia bieżącej dostępności produktu, co pozwala na zaplanowanie ewentualnych zakupów z wyprzedzeniem. Kolejnym atutem jest bardzo szeroki opis konkretnych przedmiotów, a także możliwość bieżącego kontaktu z doradcami sklepu, którzy będą w stanie doradzić najlepsze artykuły rolnicze z każdej kategorii cenowej i produktowej.

Korzystne warunki zakupu

Zakupy w Internecie wciąż zbyt często wiążą się z koniecznością zapłaty za przesyłkę, co w przypadku częstych i dużych zamówień potęguje koszty. W sklepie Farmer klienci mogą jednak liczyć na bezpłatną wysyłkę w przypadku zakupu za artykuły rolnicze powyżej 500 zł. Te zostaną później w sposób bezpieczny i terminowy dostarczone przez rzetelną firmę kurierską DPD.

Szerokie opcje sposobów płatności

Sklep Farmer jest także bardzo elastyczny pod względem zapłaty za przesyłki. Płatności można dokonać za pobraniem, poprzez bezpieczne transfery w Internecie, a także karty debetowe i kredytowe. Przesyłki mogą być ponadto odbierane w stacjonarnej siedzibie sklepu w Jeżowie, gdzie można za nie zapłacić gotówką. Wszystko po to, aby w sposób maksymalny ułatwić klientom zakup, którzy w zależności od potrzeb, mogą preferować różne sposoby opłacania zamówień. 

Zakup artykułów rolniczych oraz wszelkiego wyposażenia gospodarstw może być dokonywany także sprzed ekranu komputera, dzięki bardzo szerokiej ofercie sklepów takich jak Farmer, które proponują gamę sprawdzonych artykułów najbardziej znanych firm, doświadczonych w produkcji właśnie takich przedmiotów. 

Opracowanie:

Farmer PHU Łukasz Lesiak

Jeżów , Brzezińska 27

Podziel się