Materiał Partnera Szeroka oferta usług dźwigowych, czyli kilka słów o firmie Trans-Dźwig

Szeroka oferta usług dźwigowych, czyli kilka słów o firmie Trans-Dźwig

Obecnie na rynku prosperuje wiele firm, zajmujących się usługami dźwigowych. Dlatego też możemy mieć niemały problem z wyborem tej jednej najlepszej. Znalezienie firmy, oferującej usługi dźwigowe nie jest wcale takie trudne - w końcu wystarczy wpisać krótką frazę w wyszukiwarkę i już mam mamy przed sobą ogromną ilość ofert różnych firm. Jednakże znalezienie dobrego i zaufanego przedsiębiorstwa, jest już zdecydowanie dużo trudniejsze. Jedną z takich firm, która zasługuje na uwagę, jest Trans-Dźwig. Co to za firma? Czym się zajmuje? Co znajdziemy w jej ofercie? O tym w naszym artykule. Zachęcamy do przeczytania.

Trans-Dźwig

Trans-Dźwig to przedsiębiorstwo, które oferuje kompleksowe usługi dźwigowe, jak i również usługi, które wymagają użycia żurawia. Zajmuje się nie tylko wykonywanie takich prac, ale także wynajmem dźwigów oraz żurawi zarówno dla osób prywatnych, jak i również firm. Na rynku prosperuje od ponad dwudziestu lat, co daje niezwykłą gwarancję na najwyższą jakość wykonywanych usług. 

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży usług dźwigowych, nowoczesnemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej mamy pewność, że świadczone przez nas usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Operatorzy naszych maszyn posiadają stosowne kwalifikacje, uprawnienia i predyspozycje do wykonywanego zawodu. Wszystkie maszyny m.in. dźwigi i żurawie są poddawane regularnym przeglądom, przez co możemy zagwarantować sprawną pracę, a co za tym idzie terminową realizację zleceń. Dużą wagę przykładamy do zachowania wszelkich norm BHP oraz norm budowlanych. - mówi właściciel.

Oferta firmy Trans-Dźwig

Oferta Trans-Dźwig jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie to, czego szuka. Firma specjalizuje się głównie w montażu, jak i demontażu różnych konstrukcji ze stali i żelbetu, pracach elektroenergetycznych, a także załadunku i rozładunku kontenerów. Jednak to nie koniec oferty tejże firmy. W jej oferty znajdziemy o wiele więcej usług, które zostaną wymienione poniżej. Oprócz tego w Trans-Dźwig możemy liczyć również na profesjonalne doradztwo w kwestiach technicznych.        

Co konkretnie znajdziemy w usługach dźwigowych firmy Trans-Dźwig?

 • montaż i demontaż konstrukcji stalowych, żelbetowych, hal, więźb dachowych, budynków

 • montaż i demontaż urządzeń przemysłowych, wież, suwnic, silosów

 • montaż i demontaż kominów

 • prace budowlane wymagające użycia dźwigu

 • podnoszenie maszyn

 • układanie płyt stropowych

 • pomoc przy wypadkach drogowych

 • prace przy sieciach elektroenergetycznych

 • montaż wież telefonii komórkowej

 • załadunek, rozładunek i przeładunek maszyn, kontenerów, ładunków wielkogabarytowych

 • konserwacja i montaż reklam

 • inne usługi dźwigowe


Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak możemy wyżej zauważyć, firma Trans-Dźwig oferuje naprawdę szeroki zakres różnorodnych usług, co z pewnością wpływa pozytywnie na jej wizerunek. Jest to zdecydowanie przedsiębiorstwo, które zasługuje na uwagę, jak i zaufanie.

Opracowanie:

Trans-Dźwig Edmund Duszkiewicz

Mielec , Wojsławska 177

Podziel się