Materiał Partnera Solidne i wytrzymałe folie, opakowania i worki – firma Folbur Anna Woińska sp. j.

Solidne i wytrzymałe folie, opakowania i worki – firma Folbur Anna Woińska sp. j.

Folbur to firma produkcyjno-handlowa, która działa na rynku tworzyw sztucznych już od 1990 roku. Jest jednym z czołowych producentów wyrobów z folii w centralnej Polsce. Jeśli poszukujesz kogoś, kto terminowo i solidnie wykona dla Ciebie opakowania foliowe, przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu, to zdecydowanie warto nawiązać współpracę z tym przedsiębiorstwem. Sprawdź, co jeszcze może Ci zagwarantować.

Folie wysokiej jakości

Wyroby foliowe są często wykorzystywane do pakowania wszelkiego rodzaju produktów i towarów. Są mocne i trwałe. Najczęściej stosowane są w branży spożywczej, przetwórczej, budowlanej, chemicznej i odzieżowej. Firma Folbur Anna Woińska sp. j. realizuje zamówienia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Ma wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy. Dzięki temu może zapewnić obsługę każdego zleceniodawcy na wysokim poziomie.

Szeroki asortyment produktów tej firmy zawiera rękawy i półrękawy LDPE i wszelkie wyroby foliowe. Jak mówi jeden z pracowników zatrudnionych w tej firmie:

Folie wykonujemy z oryginalnego surowca lub regranulatu. Mogą się na nich znaleźć nadruki oraz różne inne dodatki. Produkty z atestem wykonujemy na życzenie klienta z odpowiedniego surowca i gwarantujemy jego jakość wystawioną Deklaracją Zgodności. Doskonale wówczas nadają się do pakowania towarów spożywczych i bezpośredniego kontaktu z żywnością. Stale kontrolujemy produkcję, co sprawia, że oferujemy jedynie wysokiej jakości produkty.

Warto wiedzieć, że firma produkuje między innymi folię termokurczliwą. Zapewnia ona trwałe, mocne i skuteczne zabezpieczenie podczas transportu towarów, jak i ich przechowywania. Folia ta pozwala na łączenie towarów w pakiety i zgrzewki, doskonale przylegając do opakowania. Ma niską temperaturę zgrzewania, dużą wytrzymałość na uszkodzenia oraz wysoką przezroczystość.

W asortymencie można znaleźć także inne folie:

  • na gruz i budowlane,
  • do przechowywania,
  • do segregacji odpadów,
  • osłonowe i pryzmowe,
  • ogrodnicze oraz basenowe,
  • stretch ręczny, maszynowy i spożywczy.

Szeroki wybór worków foliowych

Folbur Anna Woińska sp. j. zapewnia także w swoim asortymencie torebki i worki foliowe w szerokim wyborze kolorów. Są wykonywane z polietylenu. Doskonale nadają się do wykorzystania w branży spożywczej, piekarniczej, cukierniczej i chemicznej. Co więcej, dopasowuje się je do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Firma proponuje także worki do mroźni, które są stosowane w przetwórstwie owocowo-warzywnym i mięsnym.

Warto wspomnieć także o możliwości zamówienia worków do segregacji odpadów. Wybierać można wśród czarnych na odpady komunalne oraz kolorowych do selekcji surowców wtórnych. Są one odporne na wszelkie uszkodzenia oraz bardzo wytrzymałe. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości granulatu.

Oferta obejmuje również worki o mniejszej pojemności, które są wykonane z przejrzystej lub kolorowej folii LDPE. Na nich również można wykonać specjalny nadruk, dopasowany do preferencji odbiorców. Kolorowe woreczki świetnie sprawdzą się przy pakowaniu zestawów drobnych elementów oraz pojedynczych towarów.

Opracowanie:

Folbur Anna Woińska sp.j.

Zągoty 80

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas