Artykuł sponsorowany  Rozamet – renomowany producent siatek aluminiowych

Rozamet – renomowany producent siatek aluminiowych

Siatka aluminiowa ma szerokie zastosowanie w przemyśle, architekturze czy domu. Niezastąpiona przy odtwarzaniu brakujących części jakiegoś elementu, stosowana we wlotach powietrza lub moskitierach. Wysokiej jakości siatkę aluminiową o parametrach dostosowanych do potrzeb klienta znajdziemy w ofercie firmy Rozamet. Zapoznaj się z bogatym asortymentem tego producenta siatek metalowych!

Charakterystyka i zastosowanie siatek aluminiowych

Aluminium nie występuje w postaci czystej, jest otrzymywane w wyniku różnych procesów, na przykład ekstrakcji tlenku glinu z innej rudy. Jego niesamowita plastyczność przyczyniła się do rozpowszechnienia w wielu branżach. Na co dzień aluminium najczęściej spotykamy w kuchni. Ze względu na swoje właściwości powszechnie stosowany w budownictwie, na przykład w profilach okiennych, dachówkach profilowanych, bramach garażowych czy kanałach klimatyzacyjnych. Aluminiowe siatki fasadowe szczególnie upodobali architekci, którym zależy na wentylacji, dlatego często możemy je spotkać na parkingach wielopoziomowym. Wykorzystuje się je również do tworzenia ścianek działowych, podwieszanych sufitów oraz elementów ogrodzeń. Siatki aluminiowe doskonale sprawdzają się w halach produkcyjnych jako obudowy maszyn i urządzeń. Zapewniają swobodny przepływ powietrza i chronią przed owadami, dlatego możemy je spotkać w moskitierach a nawet kratkach wentylacyjnych. Wysokiej jakości siatki aluminiowe dostarcza firma Rozamet z siedzibą w Soli w województwie lubelskim. Odpowiednio uformowane siatki stalowe i aluminiowe mogą stanowić eleganckie wykończenie osłon instalacji technicznych lub teleinformatycznych w galeriach handlowych, halach sportowych czy urzędach.

Siatki techniczne w asortymencie firmy Rozamet

Przedsiębiorstwo Rozamet, którego właścicielem jest Robert Zamsz, od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości siatek metalowych. Oferowane przez nie artykuły mają szerokie zastosowanie w przemyśle, rolnictwie, budownictwie i transporcie. Produkowane w Soli siatki techniczne tkane wykonywane są z najwyższej jakości drutów: stalowych, ocynkowanych, miedzianych czy nierdzewnych. W bogatej ofercie firmy Rozamet znajdziemy siatki ślimakowe nierdzewne najczęściej stosowane w rolnictwie, siatki cięto-ciągnione wykorzystywane w budownictwie, a także tkane z powodzeniem używane w branży pszczelarskiej. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo z Soli podejmuje się także trudnych zleceń, na przykład wykonania siatki z włókna szklanego lub żyłki poliamidowej. W przypadku większych zakupów Rozamet zapewnia własny transport, fachowe doradztwo oraz terminową realizację zleceń.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas