Artykuł sponsorowany  Remar-produkcja niezawodnych podajników ślimakowych

Remar-produkcja niezawodnych podajników ślimakowych

Nie da się ukryć, że sprawny transport wewnętrzny jest istotny w wielu gałęziach przemysłu oraz rolnictwie. Zakłady produkcyjne, magazyny czy młyny do przemieszczania i dozowania sypkich materiałów często stosują przenośniki ślimakowe. Tego typu stalowe konstrukcje powstają zwykle na indywidualne zamówienie, gdyż muszą być w pełni dopasowane do charakteru prowadzonej działalności. Wykonanie podajników warto zlecić firmie Remar, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie w obróbce metali.

Do czego wykorzystuje się przenośniki ślimakowe?

Trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie wielu zakładów bez maszyn transportu bliskiego. Przenośniki, bo o nich tu mowa, pozwalają na sprawny przepływ ładunków, uproszczenie operacji technologicznych, a także obniżenie kosztów produkcji. Odpowiednio zaprojektowane znacznie zwiększają również bezpieczeństwo wykonywanych operacji. Różnorodność podajników sprawia, że można je w sposób optymalny dopasować do rodzaju transportowanego materiału oraz warunków, w jakich będzie on przemieszczany. W przypadku materiałów sypkich najlepiej sprawdzą się działające w trybie ciągłym przenośniki ślimakowe. Sterowane ręcznie lub automatycznie konstrukcje bez przeszkód da się zintegrować z innymi urządzeniami przeznaczonymi do odbioru przenoszonych artykułów. Jak podkreśla przedstawiciel firmy Remal, która produkuje kompletne podajniki ślimakowe oraz ich segmenty:

Przenośniki typu ślimakowego to wydajne narzędzia niezastąpione w branży spożywczej, energetycznej, budowlanej czy rolniczej. Służą one nie tylko transportowaniu sypkich artykułów, na niewielkie odległości, ale pełnią także funkcje dozownika i mieszalnika. Bez względu na miejsce, w którym będą używane, wytwarzamy podajniki z najwyższej jakości stali o podwyższonej jakości na ścieranie. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów poszczególne segmenty konstrukcji zapewniają bezproblemowe działanie przez długi czas.

Produkcja podajników ślimakowych zgodnie ze standardami

Przedsiębiorstwo Remal z siedzibą w miejscowości Czechów wykonuje przenośniki na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesne zaplecze technologiczne sprawia, że podmiot jest w stanie zrealizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie, jednocześnie zachowując najwyższe standardy produkcji. Podajniki o modułowej budowie powstają wyłącznie z atestowanych materiałów, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom eksploatacyjnych. Przed wykwalifikowaną kadrą firmy obróbka metali, w tym toczenie surowców i proces gięcia piór ślimakowych nie ma żadnych tajemnic. Wszystkie wytwarzane elementy, takie jak śruby, rury czy koryta odznaczają się wyjątkową precyzją oraz powtarzalnością. Nic zatem dziwnego, że przedsiębiorstwo Remal uznawane jest za solidnego partnera do współpracy.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas