Artykuł sponsorowany Poznaj wysokiej jakości folię termokurczliwą oferowaną przez firmę Folbur Anna Woińska!

Poznaj wysokiej jakości folię termokurczliwą oferowaną przez firmę Folbur Anna Woińska!

Folia termokurczliwa znalazła szerokie zastosowanie w bardzo wielu branżach, gdyż posiada świetne parametry wytrzymałościowe, zapewniające bezpieczeństwo produktom podczas transportu, a także znajdującym się na półkach sklepowych. Dzięki zabezpieczeniu przed działaniem wilgoci, stabilności opakowania zbiorczego i możliwości naniesienia nadruku, ten rodzaj folii, której produkcją zajmuje się firma Folbur, jest jednym z najczęściej wybieranych. Dowiedz się więcej!

Właściwości folii termokurczliwej

Jak wiadomo, bardzo wiele produktów finalnych jest pakowanych w opakowania zbiorcze, które zabezpieczają je na czas transportu przed uszkadzaniem, zapewniając im idealną stabilizację. Ponadto, opakowania z folii termokurczliwej świetnie sprawdzają się również na półkach sklepowych, gdyż oprócz tego, ze idealnie przylegają do produktu, to jeszcze mogą pozytywnie wpływać na jego prezentację. Dzieje się tak, gdyż ten rodzaj folii można poddać nadrukowi. Folia termokurczliwa jest materiałem opakowaniowym otrzymywanych z polietylenu o niewielkiej gęstości. Jak sama nazwa wskazuje, kurczy się pod wpływem działania podwyższonej temperatury, więc idealnie przylega do różnych towarów, nawet o nieregularnych kształtach.

Folia termokurczliwa cechuje się wysoką odpornością na rozrywanie oraz przezroczystością, co pozwala wyeksponować walory towarów, znajdujących się wewnątrz. Pełni więc funkcję tzw. posprzedażową, marketingową i wizerunkową wielu różnych firm. Ponadto, chroni produkty z różnych branż przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstawać podczas transportu. Ponadto, pozwala na przenoszenie kilku sztuk produktów w jednym opakowaniu zbiorczym, np. zgrzewka napoju. Folie termokurczliwe mają postać rękawa, taśmy  a także półrękawa foliowego czy woreczków lub może być nawinięta na rolkę, pozwalając na przechowywanie wszystkich towarów, począwszy od wielkich, poprzez średnie, a skończywszy na małych. Dobór konkretnego rodzaju folii uzależniony jest od indywidualnych cech towaru.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat folii termokurczliwej?

Folia termokurczliwa podlega recyklingowi, więc bez problemu może zastąpić opakowanie tekturowe. Odgrywa ważną rolę w branży logistycznej, która ceni sobie doskonałe zabezpieczenie produktów (szczególnie tych delikatnych) na skutek uszkodzenia podczas transportu. Sprawdzona i doświadczona firma Folbur Anna Woińska znajdującej się w Zągotach niedaleko Płocka w województwie mazowieckim w swojej ofercie posiada wysokiej jakości folie termokurczliwą, oferując swoim klientom fachowe doradztwo, miła obsługę, a także szeroki asortyment wielu innych rodzajów folii opakowaniowych, stretch, folie kiszonkarskieoraz ogrodnicze.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas