Materiał Partnera Jakie usługi oferuje firma Ga-Ma Gaz?

Jakie usługi oferuje firma Ga-Ma Gaz?

Armatura gazowa ma wiele zastosowań – w różnych gałęziach przemysłu pełni ona niezwykle ważną i odpowiedzialną funkcję. Jednak podobnie jak inne urządzenia, również ulega różnego rodzaju awariom, wymaga też specjalistycznej obsługi. Nie musimy się o to martwić, jeśli skorzystamy z usług firmy Ga-Ma Gaz, która posiada wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu armatury przemysłowej. Zapoznajmy się zatem z ofertą tego przedsiębiorstwa. 

Czym zajmuje się firma Ga-Ma Gaz?

Specjaliści z firmy Ga-Ma Gaz działają w branży od 1998 roku. Wtedy też zdecydowali się powołać firmę – w odpowiedzi na zaobserwowane zmiany na rynku paliw. Wówczas w naszym kraju mieliśmy do czynienia z rosnącą tendencją do korzystania z płynnych i gazowych paliw, a także różnego rodzaju źródeł energii odnawialnej. Fachowcy rozpoczęli zatem badania nad technologiami wykorzystania gazów palnych w przemyśle i gospodarce komunalnej. Obecnie firma wciąż się rozwija. Współpracuje z wieloma wiodącymi producentami armatury gazowej w Europie m in z niemiecką firmą DUNGS  GmbH & Co. KG, oraz takimi firmami jak FIVES Itas S.p.A,  ESA S.p.A, ECONEX s.r.l. Heinz MARCHEL GmbH & Co. KG, G.Bee GmbH.

Specjaliści w swojej działalności stawiają przede wszystkim na jakość świadczonych usług, dzięki czemu zdobyli zaufanie już ponad tysiąca firm. Siedziba przedsiębiorstwa Ga-Ma GAZ znajduje się w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. 

Jakie usługi świadczy firma Ga-Ma Gaz?

Firma Ga-Ma Gaz świadczy kompleksowe usługi z zakresu armatury gazowej. W ofercie znajdziemy m.in.: 
  • Wykonywanie ścieżek regulacyjno-zabezpieczających dla biogazu i gazu wysypiskowego,
  • Wykonywanie stacji redukcyjnych średniego ciśnienia ,,na gotowo’’,
  • Wykonywanie specjalistycznych stacji mieszania gazów technicznych,
  • Przygotowywanie projektów w odniesieniu do pieców przemysłowych, w połączeniu z merytorycznym doradztwem w zakresie doboru armatury w razie samodzielnej realizacji inwestycji,
  • Czynności serwisowe oraz regeneracyjne urządzeń. 

Sprzedaż produktów

Firma Ga-Ma Gaz posiada nie tylko ofertę usługową. Zajmuje się również sprzedażą – oferuje wiele specjalistycznych urządzeń, należących do armatury gazowej. Mowa tu o m.in. o osprzęcie do gazów palnych, czujnikach ciśnienia, czujnikach do klimatyzacji, wentylacji, zabezpieczeniach instalacji gazów palnych, powietrza i spalin, a także armaturze do stacji gazowych średniego i wysokiego ciśnienia. Wybierając do współpracy tę firmę, możemy zatem liczyć nie tylko na fachową pomoc przy obsłudze bądź serwisowaniu armatury gazowej, ale również na najwyższej jakości urządzenia. 

Opracowanie:

Ga-Ma Gaz sp. z o.o.

Rybnik , Żorska 206

Podziel się