Materiał Partnera Jakie przyłącza elastyczne oferuje firma Vero?

Jakie przyłącza elastyczne oferuje firma Vero?

Armatura przemysłowa to określenie wszelkich elementów, z których składają się urządzenia zaliczane do instalacji grzewczej i sanitarnej. Wśród nich znajdziemy między innymi elastyczne przyłącza. Ich produkcją zajmuje się przedsiębiorstwo Vero z Krakowa. Do wytwarzania poszczególnych elementów przyłączy pracownicy tej firmy używają np. stali nierdzewnej, gumy czy mosiądzu. Zobacz, jakie produkty oferuje wspomniane przedsiębiorstwo, czym się one cechują i z jakich materiałów powstają.

Czym wyróżniają się elastyczne przyłącza firmy Vero?

Jednym z głównych obszarów działalności firmy Vero jest produkcja elastycznych przyłączy. Pracownicy wspomnianego przedsiębiorstwa zajmują się wykonywaniem przyłączy w oplocie z nierdzewnej stali AISI 304. Każde przyłącze wykonywane przez tę firmę robione jest na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu istnieje możliwość wyprodukowania przyłączy o niestandardowych długościach wraz z nietypowymi zestawieniami końcówek. Przyłącza elastyczne oferowane przez firmę Vero wyróżniają się podwyższonymi parametrami pracy – maksymalne ciśnienie może wynosić nawet 16 barów, a temperatura 100 stopni Celsjusza. Warto też wspomnieć o tym, że minimalna temperatura, w jakiej mogą pracować te przyłącza to -30 stopni.

Przyłącza elastyczne produkowane przez firmę Vero mogą współpracować z różnymi substancjami. Do nich zalicza się między innymi wodę lodową oraz glikol o stężeniu 35%. Trzeba też dodać to, iż produkty wspomnianej wcześniej firmy dostępne są w dwóch rodzajach oplotu (pełnym oraz ze wplecioną nicią). Przyłącza mają też Atest higieniczny nr HK/W/0279/01/2009, a firma Vero udziela 5 lat gwarancji na ten asortyment.

Z jakich materiałów firma Vero wykonuje przyłącza elastyczne do armatury przemysłowej?

Do produkcji poszczególnych elementów przyłączy elastycznych pracownicy firmy Vero wykorzystują rozmaite materiały. Wąż robiony jest z gumy EPDM o zwiększonych parametrach pracy. Z kolei skuwka zaciskająca i oplot tworzone są ze stali nierdzewnej AISI 304. Natomiast do produkcji końcówek używa się mosiądzu albo mosiądzu niklowanego.

Niestandardowe przyłącza oferowane przez firmę Vero

Przedsiębiorstwo Vero z Krakowa, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży elementów armatury przemysłowej, zajmuje się również wykonywaniem niestandardowych przyłączy elastycznych. Do nich zaliczają się między innymi antywibracyjne węże, które są dostępne w rozmiarach od DN8 do DN50. Przyłącza DN8 określa się jako standardowe, a wśród nich można wyróżnić np. przyłącza proste i przyłącza bateryjne. Inne produkty z tego obszaru to:

  • przyłącza DN 12 (gigant),
  • przyłącza DN19 (maxi gigant),
  • przyłącza DN25 (tera),
  • przyłącza DN32 (big),
  • przyłącza DN40 (mega big),
  • przyłącza DN50 (hekto).

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa Vero w zakresie elastycznych przyłączy mogą być węże i przyłącza do pralek.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas