Materiał Partnera Jak pozbyć się uporczywego brudu i tłuszczu?

Jak pozbyć się uporczywego brudu i tłuszczu?

Uwielbiasz gotować i spędzasz długie godziny w kuchni? Rodzina docenia wysiłki, ale nie pali się do pomocy przy sprzątaniu? Zastanawiasz się jak pozbyć się uporczywego brudu i tłuszczu, który zostaje w kuchni po gotowaniu? Jest kilka metod jak ułatwić sobie sprzątanie niezależnie od tego czy gotujemy tylko dla siebie, czy dla licznej rodziny!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że gotowanie w domu ma wiele zalet: jest zdrowe, pozwala zadbać o wartości odżywcze i różnorodność spożywanych posiłków. Ale ma jedną wadę! Trzeba po nim sprzątać! Warto skorzystać ze specjalistycznych środków polecanych przez firmę Womax, która działa na rynku już 30 lat, dzięki czemu może pochwalić się odpowiednim doświadczeniem, jeśli chodzi o wybór i rekomendację konkretnych środków czystości.

Jak poradzić sobie z tłuszczem?

Nieważne jak bardzo staramy się nie brudzić w trakcie przygotowywania posiłków zdarza się, że po jakimś czasie możemy zaobserwować warstwę tłuszczu na kuchence lub wokół niej. Czasem unoszące się podczas gotowania opary sprzyjają odkładaniu się warstwy tłuszczu połączonej z brudem i nieczystościami na szafkach znajdujących się w pobliżu kuchenki. Jeśli tak się dzieje oznacza to, że stosowane przez Państwa środki są niewystarczające. Jak można w prosty i szybki sposób zadbać o meble i sprzęt kuchenny, aby zawsze lśniły i zachwycały czystością? Warto wykorzystać do tego środki czystości dostępne w sklepie Womax. Jest to jedyny w kraju dystrybutor chemii gospodarczej z Włoch marki Meglio. Mleczko czyszczące o zapachu cytrynowym Crema Limone 500 ml sprawdzi się, gdy doszło do zabrudzenia kuchenki. Rozlany i przypalony sos pomidorowy? Środek ten nie tylko usunie nawet najcięższe zabrudzenia i nieestetyczne smugi, ale pozostawi również piękny cytrynowy zapach. Do regularnego mycia podłóg kuchennych polecamy antybakteryjny płyn do podłóg Pavimenti o pojemności 1 litra. W szybki sposób pomoże wyeliminować brud, nieczystości, kurz i pozostawi piękny zapach w sprzątanym pomieszczeniu. Płyn działa delikatnie, ale skutecznie, dlatego sprawdzi się w czyszczeniu każdego rodzaju posadzek.

A co z tłustymi plamami na materiałach?

Czasami zdarza się, że ochlapiemy się tłuszczem czy przez przypadek wylejemy coś na naszą ulubioną kanapę, fotel albo dywan. Czy to ich koniec w naszym domu? Jak poradzić sobie z tłustymi plamami na różnych powierzchniach? W przypadku takich problemów polecamy odtłuszczacz Lemon Spray Meglio, który jest ulubionym produktem naszych klientów! Skoncentrowana formuła sprawia, że środek posłuży nam naprawdę długo! Pozwala na usunięcie najbardziej uciążliwych zabrudzeń z niemal każdej powierzchni. Plama na dywanie, kanapie, ubraniu lub butach? Nie ma problemu! Jak pozostałe środki firmy Meglio pozostawia on świeży zapach!

Podziel się