Artykuł sponsorowany Filtry absolutne w ofercie firmy SM-Filter

Filtry absolutne w ofercie firmy SM-Filter

Szukasz dobrej jakości filtrów powietrza, które charakteryzują się dużą skutecznością? Skorzystaj z oferty firmy SM-Filter, specjalizującej się w produkcji wkładów do klimatyzacji i oczyszczaczy powietrza. Siedziba firmy znajduje się w Kutnie w województwie łódzkim i posiada szeroki asortyment, pozwalający na skuteczne oczyszczanie powietrza zgodnie z wymaganiami klientów i wszelkimi normami.

Co to jest filtr absolutny?

Ten rodzaj filtrów powietrza przeznaczony jest do systemów oczyszczania w miejscach, gdzie niezbędna jest sterylność. Mowa tu zwłaszcza o salach operacyjnych, laboratoriach, czy zakładach produkcji leków. Ten rodzaj zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu produktów.

Filtry absolutne to m.in. HEPA, wyłapujące zarodniki grzybów i różnego rodzaju drobnoustroje. Ich skuteczność sięga 99,97% w kwestii wychwytywania zanieczyszczeń mechanicznych. Niekiedy są montowane również w dobrej jakości odkurzaczach.

Tego typu produkty wytwarza się z nitek włókna szklanego, oraz polipropylenu, a następnie składane są w harmonijkę.

Należy jednak pamiętać, że ich skuteczność zmniejsza się wraz z upływem czasu, dlatego tak ważna jest regularna wymiana. Jeżeli filtracja wstępna jest odpowiednia i skuteczna, HEPA może wytrzymać nawet 4 lata.

SM-Filter – szeroki wybór różnego rodzaju filtrów

Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w produkcji. – mówi właściciel SM-Filter.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii produkcji wysokiej jakości filtrów. Na przestrzeni lat, przedsiębiorstwo znacznie poszerzyło asortyment, a także poprawiło metody produkcji, spełniając wymagania rynku.

Zaangażowani w swoją pracę pracownicy starają się tworzyć nowe produkty z najwyższą starannością, a w razie jakichkolwiek wątpliwości klientów zawsze służą cenną radą. Indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy pozwoliło zyskać szerokie grono zadowolonych użytkowników.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas