Materiał Partnera Dlaczego warto zdecydować się na zakup plandeki tarasowej?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup plandeki tarasowej?

Taras jest jednym z najlepszych miejsc do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Niestety warunki pogodowe charakterystyczne dla naszej strefy klimatycznej nie zawsze to umożliwiają. Najlepszym sposobem na skuteczne odgrodzenie się od czynników środowiskowych jest stworzenie szczelnej zabudowy. Czy musi się to wiązać z wysokimi kosztami? Okazuje się, że niekoniecznie – czego najlepszy dowód stanowią plandeki tarasowe. Co warto o nich wiedzieć?

Przed czym chronią plandeki tarasowe?

Nowoczesne osłony tarasowe zostały zaprojektowane główne z myślą o ochronie użytkowników przed wiatrem i przyznać trzeba, że z zadania tego wywiązują się wręcz znakomicie. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego typu plandek, zyskują również pełną gwarancję zabezpieczenia przed deszczem. Jako że produkty wytwarzane są z hydrofobowych tworzyw sztucznych, to nie ma możliwości, aby woda opadowa czy skroplona wilgoć przedostały się do środka. Na tym jednak zalety się nie kończą. Okazuje się bowiem, że poprawnie zamontowana osłona tarasowa w bardzo przyzwoitym stopniu redukuje oddziaływanie niskich temperatur.

To niezwykle istotna cecha, ponieważ umożliwia ona komfortowe korzystanie z tej wyjątkowej przestrzeni nawet w okresie zimowym. Plandeki wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale radzą sobie nawet z temperaturami wynoszącymi do -30 stopni, dlatego nie trzeba przejmować się ewentualnością zniszczenia osłony przez mróz. Jak zatem wyraźnie widać jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu – bez względu na panujące akurat warunki atmosferyczne. Co jeszcze warto wiedzieć?

Gdzie kupić plandekę tarasową?

Zarówno tarasy przy domach jednorodzinnych, jak i te zlokalizowane na działkach rekreacyjnych, przyjmują zazwyczaj bardzo różne kształty oraz rozmiary. Dlatego też próby znalezienia gotowego rozwiązania w zdecydowanej części przypadków kończą się niepowodzeniem. Aby plandeka spełniła swoją funkcję, musi być ona idealnie dostosowana do konkretnej konstrukcji. Wymaga to oczywiście indywidualnego podejścia, wykonania szczegółowych pomiarów oraz wyprodukowania osłony szytej dosłownie na miarę.

Na taką właśnie obsługę mogą liczyć klienci firmy Invera Servis Plandeki i Hale Namiotowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu specjaliści gwarantują realizację każdego zlecenia z troską o najmniejszy nawet detal. W zależności od oczekiwań inwestora plandeka może zostać wykonana w wersji transparentnej, matowej lub nawet barwionej na konkretny kolor. Osłony chronią również taras przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu drewno zachowuje swoje właściwości estetyczne znacznie dłużej.

Opracowanie:

Invera Servis Plandeki i hale namiotowe

Raków Duży , Główna 28

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas