Materiał Partnera Studia podyplomowe w Instytucie Doskonalenia Zawodowego „Wiedza”

Studia podyplomowe w Instytucie Doskonalenia Zawodowego „Wiedza”

Instytut Doskonalenia Zawodowego „Wiedza” znajduje się w Katowicach. To niepubliczna placówka edukacyjna, która cieszy się znakomitą renomą. Swoją popularność IDN „Wiedza” zawdzięcza rozbudowanej ofercie i wysokiej jakości kształcenia. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad rozpoczęciem studiów podyplomowych, nie czekaj! Już dziś wybierz dla siebie interesujący kierunek i zacznij nową przygodę w towarzystwie najlepszych wykładowców IDN „Wiedza”!

Kto może zapisać się na studia podyplomowe w IDN „Wiedza”?

Oferta Instytutu Doskonalenia Zawodowego „Wiedza” skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli różnych specjalności, dyrektorów szkół i placówek oraz kandydatów na dyrektorów szkół i placówek. Poza tym na studia podyplomowe w IDN „Wiedza” mogą zapisać się absolwenci uczelni wyższych oraz osoby pragnące uzyskać kwalifikacje do pracy w szkole lub wybranej placówce oświatowej. IDN „Wiedza” dokłada wszelkich starań, by pomóc nauczycielom w rozwoju, zwracając jednocześnie uwagę na aktualne potrzeby rynku. Lista kierunków studiów podyplomowych została stworzona w przemyślany sposób. Tak, by po ukończeniu wybranego kierunku, student miał możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Program studiów jest zgodny z nowym Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Dlaczego warto wybrać studia w IDN „Wiedza”?

Na polskim rynku istnieje wiele placówek zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli. Jednak nie każda z nich oferuje swoim studentom tak dobre warunki zdobywania wiedzy. IDN „Wiedza” od lat współpracuje z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium i zatrudnia starannie dobranych wykładowców. Zajęcia ze studentami prowadzą pracownicy naukowi, nauczyciele akademiccy, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele z wieloletnim stażem zawodowym. Kadra chętnie dzieli się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem, a robi to w sposób ciekawy i kreatywny. Zajęcia zawsze odbywają się w ustalonym terminie i panuje na nich serdeczna atmosfera. Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie. Co więcej, IDN „Wiedza” oferuje studia podyplomowe w konkurencyjnych cenach. Nabór już się rozpoczął, a spotkanie organizacyjne planowane jest na 31 marca 2022 roku. Masz więc jeszcze czas na skompletowanie dokumentów i przesłanie swojego zgłoszenia. Wybierając studia w IDN „Wiedza”, wybierasz wysoką jakość kształcenia, dobrze zorganizowany plan zajęć i umiejętności, które na pewno przydadzą Ci się w dalszej karierze.

Opracowanie:

IDN Wiedza instytut doskonalenia zawodowego Jolanta Nowak

Katowice , Wojewódzka 29 lok. 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas