Materiał Partnera Jak nauczyć się języka obcego online?

Jak nauczyć się języka obcego online?

Łatwe i perfekcyjne opanowanie języka obcego przez Internet, choć wydaje się mało prawdopodobne, jest możliwe. Pozwala na to metoda Direct Method. Szybko i sprawnie osiągniemy założone cele niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku i na jakim poziomie językowym obecnie się znajdujemy z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub francuskiego.

Korzyści z kursu online

Językowe kursy online są niezwykle wygodne. Nie musimy tracić czasu na dojazdy, bo wystarczy, że włączymy laptopa lub komputer i jesteśmy w Szkole Języków Obcych Barbados we Wrocławiu. Nie odrywamy się od codziennych obowiązków, bo sami określamy termin zajęć. Mając małe dziecko, chcąc uczęszczać na lekcje językowe, musimy kogoś poprosić, żeby przypilnował malucha; pracując, mamy problem z urwaniem się z biura lub ze sklepu; a kiedy studiujemy, zarywamy wykłady. Dlatego kursy online są dużo lepszym rozwiązaniem niż stacjonarne. Możemy w ten sposób opanować nie tylko język angielski, niemiecki i francuski, ale też włoski czy hiszpański. Szkoła organizująca kursy oferuje szereg korzyści:

  • całkowite dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta
  • szybkie i sprawne rozpoczęcia nauki w określonym terminie (2-3 dni)
  • naukę z dowolnego miejsca, bez potrzeby dojazdu na zajęcia
  • zajęcia na laptopie, komórce, komputerze lub tablecie
  • termin i częstotliwość zajęć ustalany indywidualnie z klientem.

Skoro są takie możliwości, warto z nich skorzystać, ponieważ sami ustalamy plan zajęć. 

Metoda Direct Method

Kursy metodą Direct Method organizowane są dla studentów i dorosłych. Dzięki metodzie bezpośredniej opanujemy około 5500 słów. Taka ilość jest niezbędna do komunikowania się w języku obcym. Na zajęciach wraz z lektorem mówimy, piszemy, a nawet myślimy: po angielsku, niemiecku, francusku, włosku lub hiszpańsku. Poszerzamy nie tylko słownictwo, ale przede wszystkim, ćwiczymy struktury gramatyczne, dzięki czemu nabywamy umiejętność prowadzenia rozmów w języku obcym.  Od Szkoły Języków Obcych Barbados otrzymujemy PIN, mamy więc przez całą dobę dostęp do platformy internetowej. Platforma jest programem e-learningowym, zawierającym ćwiczenia dopasowane do podręczników Direct Method. Mamy możliwość utrwalania materiału, nadrabiania zaległości i powtarzania lekcji, w dowolnym czasie. Dodatkowo otrzymamy 100 godzin bezpłatnej nauki w domu.

Szkolenia językowe dla firm

Szkolenia językowe prowadzone na wszystkich poziomach od A1 – C2 z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego metodą komunikatywną, lub bezpośrednią - Direct Method. Nie ma znaczenia czy prowadzimy małą, średnią czy dużą firmę, korporację, możemy zawsze podnosić kompetencje językowe pracowników oraz kadry zarządzającej. Jest możliwość nauki grup i pojedynczych osób, metodą komunikatywną i metodą Direct Method.  Sami wybieramy optymalny sposób nauczania, który dostosowany jest do indywidualnych  potrzeb kierownictwa firmy, z uwzględnieniem dyspozycyjności słuchaczy oraz specyfiki ich działalności zawodowej.  Kursy obejmują: szkolenia  grupowe i indywidualne na każdym poziomie; szkolenia z języka ogólnego lub z elementami biznesu, szkolenia  języka specjalistycznego: bankowość, finanse, kursy specjalistyczne związane ze specyfiką danej branży.

Opracowanie:

Barbados

Wrocław , Bulwar Ikara 21

Podziel się