Materiał Partnera Szyby Pilkington w ofercie warsztatu Autoszybyszczecin.pl

Szyby Pilkington w ofercie warsztatu Autoszybyszczecin.pl

Firma Autoszybyszczecin.pl z siedzibą w Szczecinie to autoryzowany partner marki Pilkington, która uznawana jest za światowego lidera w produkcji szkła i wyrobów szklanych. Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym serwisem szyb samochodowych, który obejmuje ich naprawę oraz wymianę. Czym wyróżniają się szyby samochodowe marki Pilkington? Dlaczego warto w nie zainwestować?

W czym tkwi fenomen szyb samochodowych Pilkington?

Szyby samochodowe marki Pilkington to nowoczesne, zaawansowane technologicznie szyby, które zapewniają kierowcom i ich pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Produkty te wykonane są z giętego szkła, które doskonale dopasowuje się do kształtu okien samochodowych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w ofercie firmy Autoszybyszczecin.pl dostępne są zarówno szyby tradycyjne, jak i specjalne (dachowe) do pojazdów wszystkich typów – aut osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Szyby samochodowe Pilkington wyposażone są opatentowane czujniki deszczu. Kiedy detektor wykryje wilgoć na czołowej szybie auta, automatycznie uruchamia wycieraczki i reguluje częstotliwość ich pracy. Co więcej, szyby Pilkington projektowane są w taki sposób, by ograniczyć nagrzewanie się wnętrza samochodu od słońca, przy jednoczesnym zapewnieniu kierowcy jak najlepszej przejrzystości tafli, i co za tym idzie – widoczności drogi.

Za poprawę widoczności, szczególnie w czasie zimy, odpowiedzialny jest również system ogrzewania szyb, który błyskawicznie rozpuszcza szron i lód. Co ważne, boczne szyby marki Pilkington są laminowane, a oprócz tego chronią pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz hałasem. Dodatkowo zwiększają antywłamaniową ochronę auta.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Autoszybyszczecin.pl?

Za sukcesem firmy Autoszybyszczecin.pl stoją nie tylko starannie wyselekcjonowane szyby samochodowe, ale i zespół doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się ich naprawą i wymianą. Warsztat świetnie radzi sobie ze wszystkimi rodzajami uszkodzeń szyb samochodowych, oferując pomoc dopasowaną do potrzeb klienta. Dużym udogodnieniem jest fakt, że naprawy wykonywane są także w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego.

Z usług firmy Autoszybyszczecin.pl chętnie korzystają osoby prywatne, kierowcy zawodowi, firmy leasingowe oraz transportowe. Przedsiębiorstwo gwarantuje kompleksową obsługę każdego zlecenia – od fachowego doradztwa technicznego po montaż nowych szyb oraz szybkie terminy realizacji usług. Na uwagę zasługują również konkurencyjne ceny. Czy nowa szyba samochodowa może być lepsza od oryginalnej? Oczywiście, o ile jest to szyba marki Pilkington! Dzięki współpracy z firmą Autoszybyszczecin.pl wielu kierowców na nowo zdefiniowało pojęcie komfortu jazdy. Czas na Ciebie!

Opracowanie:

Autoszybyszczecin.pl Artur Dunowski

Szczecin , Santocka 39

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas