Artykuł sponsorowany Sprawdź, dlaczego w części do sprzętu budowlanego warto zaopatrzyć się w firmie Prembud

Sprawdź, dlaczego w części do sprzętu budowlanego warto zaopatrzyć się w firmie Prembud

Budowlane maszyny, aby mogły poprawnie spełniać swoje zadanie, muszą być w pełni sprawne. Potrzebujesz zamiennych części JCB lub CAT? Interesują cię przewody hydrauliczne? A może szukasz firmy, która zajmie się naprawą siłowników w twojej koparce? Akumulatory hydrauliczne, pompy i inne komponenty, a także usługi regeneracji i naprawy siłowników hydraulicznych świadczy firma Prembud z Częstochowy. Postaw na profesjonalistów w branży.

Nieodzowny element każdej budowy – koparka

Oddzielają urobek od gruntu, a następnie bez trudu przenoszą go na przeznaczone do tego celu składowiska lub też maszyny transportowe o przechylanych skrzyniach ładunkowych, zwanych potocznie wywrotkami. Koparki, bo o nich mowa, służą zatem do szybkiego i fachowego wykonywania większości budowlanych robót ziemnych, dlatego nie może ich zabraknąć na żadnym placu budowy. Maszyny te znajdują jednak zastosowanie również pracach górniczych, a nawet transportowych – w tym ostatnim przypadku chodzi właściwie o koparko-ładowarki, sprawnie przeładowujące materiały sypkie, takie jak piasek, węgiel czy żwir. Usługi regeneracji siłowników w koparkach świadczy częstochowska firma Prembud. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wszystkie prace przebiegają sprawnie, a fachowo naprawiony sprzęt służy bezawaryjnie przez kolejne, długie lata.

Rodzaje koparek

Modele, które umożliwiają pracę zarówno powyżej, jak i poniżej poziomu, na którym stoją, nazywane są koparkami podsiębiernymi. Wykorzystuje się je w sytuacjach, kiedy maszyna nie jest w stanie wjechać na dno wykopu, a także na małych powierzchniach. Z kolei te urządzenia, które bez problemu zjeżdżają na dno wykopu lub też są w stanie pracować z jego poziomu, noszą nazwę przedsiębiernych. Oprócz tego wyróżnia się koparki chwytakowe, służące do robienia studzienek i wydobywania gruntu z miejsc nawodnionych, a także zbierakowe – w tym przypadku ciągnięty na linie po ziemi zbierak odsypuje grunt.

Ostatnią grupę urządzeń tworzą minikoparki, przeznaczone do terenów trudno dostępnych i wąskich.

– wylicza ekspert z firmy Prembud w Częstochowie, zajmującej się sprzedażą części do maszyn budowlanych oraz usługami w zakresie hydrauliki siłowej, między innymi zakuwaniem węży hydraulicznych.

Zadanie koparki

Niezależnie od rodzaju pracy, jaką wykonują, koparki składają się z odpowiedzialnego za nośność podwozia oraz nadwozia zaopatrzonego w kabinę przeznaczoną dla operatora, urządzenia sterującego, zakończonego łyżką i mocnego silnika, dzięki któremu maszyna może pracować.

Podobnie, jak wszystkie inne urządzenia mechaniczne, również koparki ulegają awariom. Zasilacze hydrauliczne, zawory, zęby, łyżki, koła zębate, śruby, filtry oraz inne części do maszyn budowlanych, w tym koparek, oferuje firma Prembud. W zależności od możliwości finansowych klientów dostępne są zarówno oryginalne elementy, jak i wysokiej jakości, tańsze zamienniki. W przypadku, kiedy na stanie nie ma akurat potrzebnej części, pracownicy są w stanie szybko ją zamówić. Ekspresowa obsługa oraz fachowe doradztwo sprawiają, że grono zadowolonych klientów spółki stale rośnie.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas