Artykuł sponsorowany Poznaj program BUSINESS SERVICE CLUB dla właścicieli flot marki FORD

Poznaj program BUSINESS SERVICE CLUB dla właścicieli flot marki FORD

Sieci salonów motoryzacyjnych różnych marek oferują swoich klientom różne udogodnienia. Szczególnie szerokim zakresem profesjonalnej obsługi, opieki posprzedażowej oraz obsługi serwisowej mogą poszczycić się dealerzy należący do grupy FORD Polska. Zapewniają oni bowiem właścicielom flot samochodów osobowych i dostawczych możliwość uczestnictwa w programie BUSINESS SERVICE CLUB. Czym on jest i dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

3 pakiety na miarę potrzeb kierowców

Dealerzy działający w ramach grupy FORD, a prowadzący również ASO zrzeszają się w programie BUSINESS SERVICE CLUB, proponując klientom flotowym szeroki zakres usług serwisowych. Mowa zarówno o naprawach mechanicznych, jak i o serwisie elektromechanicznym, wulkanizacyjnym oraz blacharsko-lakierniczym. Klienci do wyboru mają również trzy odmienne pakiety BSC. Zalicza się do nich:

  1. Pakiet Serwisowy Gwarant – stałe koszty obsługi serwisowej, opieka koordynatora serwisu, jedna faktura, przeglądy standardowe, auto zastępcze podobnej klasy do dyspozycji na czas wykonania usługi, naprawy samochodów w przypadku awarii spowodowanych działaniem czynników wewnętrznych pojazdu, serwis z wykorzystaniem oryginalnych części, wymiana elementów eksploatacyjnych, pierwszeństwo w przyjęciu pojazdu klienta do serwisu itd.
  2. Pakiet Serwisowy Opieka – Pakiet Serwisowy Gwarant + dodatkowe udogodnienia i usługi, w tym świadczenia assistance 24/h 7 dni w tygodniu, rabaty na części zamienne, stała stawka jednostki pracy serwisu.
  3. Pakiet Serwisowy Twój Wybór – wyżej wymienione pakiety + szereg dodatkowych udogodnień oraz elastycznie ustalonych warunków współpracy np. zbiorcza, miesięczna faktura z co najmniej 14-dniowym terminem płatności czy wydłużony czas pracy serwisu (zgodnie z ustaloną dostępnością u Dealera Koordynatora – niekiedy nawet nocą i w święta).

Dlaczego warto uczestniczyć w programie BUSINESS SERVICE CLUB?

Właściciele flot samochodów osobowych i dostawczych muszą dbać o to, by ich auta były w pełni sprawne, a to wiąże się z koniecznością podjęcia współpracy z doświadczonymi mechanikami. Zamiast wybierać drogich lokalnych specjalistów, którzy opierają serwis o części zamienne, lepiej zatem postawić na program BUSINESS SERVICE CLUB, zapewniający kompleksową opiekę nad parkiem samochodowym przy najniższych z możliwych kosztach. Uczestnictwo w BSC to bowiem pewność przewidywalnych i zoptymalizowanych cen naprawy, a także możliwość elastycznego doboru opcji programu, czyli zakresu obsługi.

Ponadto uczestnik BUSINESS SERVICE CLUB może liczyć na dogodne warunki płatności i fakturowania, wiele usług dodatkowych, a także na dostęp do elektronicznych narzędzi monitorowania procesu serwisu pojazdów. Dzięki BSC nie trzeba też czekać długo na przyjęcie pojazdu do naprawy czy przeglądu, a w przypadku większych remontów oferowane są auta zastępcze najwyższej klasy. O szczegóły warto zatem pytać specjalistów z takich autoryzowanych salonów sprzedażowych FORD i autoryzowanych stacji obsługi jak firma SZUMILAS AT z Sosnowca.

Serwis we wszystkich salonach FORD uczestniczących w programie BSC

Warto wiedzieć, że grupa FORD Polska utworzyła program BSC na terenie całego kraju, a w jego skład wchodzi wiele autoryzowanych stacji obsługi. Uczestnik BUSINESS SERVICE CLUB może dzięki temu serwisować swój pojazd w różnych miejscowościach, według swoich bieżących potrzeb. W przypadku średnich i dużych flot samochodowych jest to duże udogodnienie, zwłaszcza w przypadku nagłych awarii i zdarzeń drogowych daleko od siedziby firmy. 

Opracowanie:

Szumilas AT Spółka jawna Anna Szumilas, Tadeusz Szumilas

Sosnowiec , al. Zagłębia Dąbrowskiego 25

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas