Artykuł sponsorowany Opony dla samochodów dostawczych w Serwisie Wulkanizacyjnym Gryfita

Opony dla samochodów dostawczych w Serwisie Wulkanizacyjnym Gryfita

Większość warsztatów wulkanizacyjnych obsługuje jedynie auta osobowe, mało które są przystosowane do wymiany opon w pojazdach ciężarowych. Serwis Gryfita specjalizuje się naprawie i zmianie ogumowania dla każdego samochodu. Fachowe podejście specjalistów przyciąga klientów, którzy przekazują wszelkie działania związane z kołami w doświadczone ręce.

Gdzie samochody dostawcze mogą wymienić opony?

Zbliżają się coraz cieplejsze dni, co za tym idzie, każdy kierowca powinien pamiętać o wymianie opon na letnie, żeby zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się na drogach. Materiały, z których wykonane są zimowe ogumowania nie sprzyjają dobrej i stabilnej jeździe podczas panowania wysokich temperatur na zewnątrz.

O ile właściciele samochodów osobowych nie mają większego problemu ze znalezieniem serwisu, który zajmuje się takimi czynnościami, to pojazdy ciężarowe mogą mieć już z tym kłopot. Nie każdy warsztat wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, który pomoże w wymianie tak dużych kół. Do tego potrzebne jest też odpowiednie doświadczenie i wiedza. Parametry, które dotyczą opon dla samochodów dostawczych, bardzo mocno różnią się od tych dla małych czterokołowców.

W naszym zespole mamy mechaników, którzy specjalizują się w serwisie i naprawie opon dla aut ciężarowych. Dzięki wyposażeniu całego warsztatu w specjalne urządzenia, jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie każdego klienta

– mówi specjalista.

Jakie usługi zrealizujesz w serwisie wulkanizacyjnym?

Oprócz standardowej usługi, jaką jest wymiana opon, Serwis Wulkanizacyjny Gryfita oferuje wyważanie kół, łatanie dętek i wszelka naprawa ogumowania. Zajmuje się również ich konserwacją niezależnie czy są one nowe, czy używane. Jeśli potrzebujesz założyć nowe felgi stalowe czy aluminiowe, fachowcy służą pomocą. Im bardziej doświadczona kadra mechaników w zakładzie, tym praca zostaje lepiej wykonana. Działalność warsztatu Gryfita liczy sobie ponad 30 lat na rynku, a z każdym dniem zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas