Artykuł sponsorowany Niezawodna pomoc drogowa na terenie Warszawy - do kogo zwrócić się z problemem?

Niezawodna pomoc drogowa na terenie Warszawy - do kogo zwrócić się z problemem?

Większe lub mniejsze stłuczki czy awarie mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Ważne, by w tej niezwykle stresującej sytuacji wiedzieć, do kogo zwrócić się o pomoc. W takiej chwili liczy się czas i sprawne rozwiązanie drogowego problemu. Powierzmy to zadanie zaufanej firmie. Na to miano z pewnością zasługuje Pomoc Drogowa, której właścicielem jest Jarosław Graczkowski.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Firma pana Jarosława Graczkowskiego działa od 1989 roku na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Doświadczenie jest siłą kompetentnego zespołu, który w swojej codziennej pracy pomaga wielu kierowcom w podbramkowej sytuacji. Do najpopularniejszych oferowanych przez nią usług należy autoholowanie oraz transportowanie uszkodzonych pojazdów przy pomocy lawety. Na wsparcie nie trzeba czekać długo. Dostępne jest ono dla właścicieli niewielkich pojazdów oraz dużych aut. Laweta znajdująca się na wyposażeniu firmy posiada ładowność aż do 1700 kilogramów Praktycznie od chwili zgłoszenia oddelegowywany jest już niezbędny, profesjonalny sprzęt. Wszelkie usługi dostępne są całodobowo, niezależnie od kalendarza świąt. Ogromną zaletą jest także ich stosunkowo niewielka cena. Koszty holowania pojazdów oraz lawety są praktycznie najniższe w całej stolicy przy jednocześnie wysokiej jakości świadczonych usług.

Drobna pomoc na trasie

Na skuteczną pomoc firmy pana Graczkowskiego mogą też liczyć osoby, których problemy drogowe nie wymagają rozwiązania przy pomocy autoholowania czy lawety. Pomoc Drogowa poratuje kierowców, którym niespodziewanie zabrakło paliwa. Wystarczy zadzwonić, a pracownik firmy przyjedzie we wskazane miejsce z kanistrem benzyny. Firma oferuje również usługę wymiany kół, jeżeli któraś w pojeździe została mechanicznie uszkodzona. Drobne awarie samochodowe również diagnozowane i usuwane są na miejscu przez wykwalifikowany personel. Jest to bardzo przydatna opcja, kiedy usterka zaskoczy nas w trasie, a nie możemy sobie pozwolić na wizytę u mechanika.

Sieć zaufanych warsztatów samochodowych

Jeżeli jednak wizyta u mechanika okaże się niezbędna, to również nie ma się czym martwić. Pomoc Drogowa posiada rozbudowaną sieć zaufanych warsztatów samochodowych na terenie całej Warszawy. Firma prowadzi z nimi współpracę, dzięki czemu nie trzeba się martwić o znalezienie fachowca, zwłaszcza kiedy pochodzimy z innego miasta i nie mamy pojęcia, gdzie szukać dobrego specjalisty. Ponadto Pomoc Drogowa chętnie podejmuje kooperację z nowymi przedsiębiorstwami, zajmującymi się naprawą pojazdów. Dzięki temu sieć zaufanych mechaników, wciąż się powiększa, co jest dużą zaletą dla kierowcy, któremu zdarzy się na drodze jakaś większa awaria.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas