Artykuł sponsorowany Najlepsza oferta personalizacji samochodu marki Ford – Szumilas AT

Najlepsza oferta personalizacji samochodu marki Ford – Szumilas AT

Personalizacja samochodu nie kończy się jedynie na wyborze konkretnego modelu auta. Wbrew pozorom, już po zakupie, mamy wiele opcji, które pomogą w dopasowaniu pojazdu do naszego stylu jazdy, miejsca, w którym mieszkamy oraz zastosowań, w których mamy zamiar nasz samochód wykorzystywać. Nie obejdzie się jednak bez renomowanego sprzedawcy, takiego jak Szumilas AT, który dostarczy nam najlepsze części i akcesoria.

Rozszerzenie możliwości naszego auta

Haki holownicze często są niezbędnym elementem wyposażenia naszego auta - szczególnie gdy mamy przyczepę. Dzięki temu możemy bezproblemowo rozszerzyć pojemność naszego auta i pozwolić sobie na przewiezienie o wiele większej ilości rzeczy, niż umożliwiałby to pierwotnie sam samochód. Rodzajów haków holowniczych jest kilka. Wyróżniamy między innymi wysuwane, odczepiane oraz stałe haki. Niezależnie od tego, jaki typ wybierzemy, firma Szumilas AT pomoże dopasować hak do naszego Forda w taki sposób, aby był on kompatybilny z systemami elektronicznymi oraz zapewniał bezpieczeństwo jazdy.

Jeszcze więcej bagażu, bez konieczności wymiany modelu samochodu

Akcesoria transportowe znajdujące się w ofercie firmy Szumilas AT są zaprojektowane specjalnie dla samochodów marki Ford. To najwyższa jakość materiałów w przystępnych cenach. Bagażniki bazowe oraz belki poprzeczne dla pojazdów z relingami dachowymi ułatwią nam montaż rowerów, wakacyjnego bagażu czy innych elementów, na które wcześniej nie potrzebowaliśmy miejsca w aucie. Co więcej, akcesoria transportowe montowane na dachu i na tyle pojazdu mogą być dodatkowo zabezpieczone odpowiednimi mocowaniami – na przykład do haka holowniczego. Firma Szumilas AT oferuje kilka różnych wersji rozwiązań, dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klienta.

Wszystkie akcesoria oferowane przez Szumilas AT spełniają wymogi bezpieczeństwa.

Akcesoria, które znajdziemy w bogatej ofercie przedsiębiorstwa, zostały wyprodukowane w taki sposób, aby być dopasowanym idealnie do naszego Forda. Co więcej, każdy element został wykonany z dbałością o szczegóły. Wszystko jest zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i wydajności, które zostały zaprojektowane zgodnie z normami marki Ford. W efekcie oferta firmy Szumilas AT stanowi najbezpieczniejszy wybór, bez jakichkolwiek obaw o ewentualne awarie.

Opracowanie:

Szumilas AT Spółka jawna Anna Szumilas, Tadeusz Szumilas

Sosnowiec , al. Zagłębia Dąbrowskiego 25

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas