Artykuł sponsorowany Toyota – idealny samochód dla flot

Toyota – idealny samochód dla flot

Posiadanie rozbudowanej floty samochodowej to podstawa dla firm, które swoją działalność opierają na mobilności i łatwym dostępie do szerokiego grona klientów. W tej liczbie znajdą się przede wszystkim firmy działają w branży handlowej oraz usługowej. Od lat jednym z liderów na rynku zaopatrzenia flot jest marka Toyota. Oto kilka korzyści, które przemawiają za jej wyborem.

Niskie koszty utrzymania floty

Jednym z głównych czynników, na które zwracają uwagę przedsiębiorcy planujący stworzenie floty samochodowej dla swojej firmy, są koszty tego przedsięwzięcia. Pod tym pojęciem nie należy jednak rozumieć jedynie ceny zakupu aut czy leasingu, lecz wszelkie obciążenia finansowe związane z ich eksploatacją – w tym ubezpieczenia, serwisowanie czy w końcu paliwo. Wybierając samochody marki Toyota możemy mieć pewność, że ogólne koszty eksploatacji będą niższe, niż w przypadku wyboru aut innych marek. Modelem japońskiej marki najczęściej wybieranym przez firmy jest Toyota Auris.

Profesjonalny wizerunek

To, jakimi wozami poruszają się nasi pracownicy, może mieć niebagatelny wpływ na cały wizerunek firmy. Zestawienie logo naszego przedsiębiorstwa z logo samochodu tworzy bardzo wyraźne konotacje, które są czytelne dla klienta czy partnera w biznesie. Warto wybierać samochody, które kojarzą się pozytywnie: z niezawodnością, profesjonalizmem, nowoczesnością, czyli wszystkimi wartościami wymaganymi od firmy, z którą rozpoczyna się współpracę.

Motywowanie pracowników

Możliwość korzystania z samochodu służbowego jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na lojalność pracowników wobec firmy oraz bardzo dobrym sposobem zachęcenia do podjęcia pracy w naszym przedsiębiorstwie. Szczególnie, jeśli samochód zapewnia bardzo dużą dynamikę jazdy, jest przestronny, komfortowy i wyposażony w sprzęt uprzyjemniający podróż, m.in. klimatyzację oraz urządzenia multimedialne. Wszystkie te zalety łączą ze sobą auta marki Toyota, które będą świetną formą gratyfikacji dla pracowników i zachętą do jeszcze lepszej pracy.

Podsumowując – samochody firmowe Toyota sprawdzą się w pracy każdego przedsiębiorstwa, które liczy się z kosztami, dba o swoich pracowników oraz wizerunek własnej marki. Decydując się na usługi autoryzowanego dealera, takiego jak firma Toyota Konsek z Rybnika otrzymujemy gwarancję korzystnych warunków sprzedaży, leasingu auta lub kredytu samochodowego. Salon ofertuje leasing operacyjny oraz SmartPlan, oba produkty tworzy Toyota Bank. Wszelkich szczegółów dowiedzą się Państwo ze strony Toyota Konsek Rybnik lub bezpośrednio w salonie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas