Materiał Partnera Jak znaleźć odpowiedni samochód dostawczy dla firmy?

Jak znaleźć odpowiedni samochód dostawczy dla firmy?

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i chce pracować „na własny rachunek”. Często otwarcie własnej firmy wiąże się z zakupem specjalistycznego sprzętu, który pozwoli na wykonywanie danego zawodu. Jednymi z wybieranych branży jest transport. Szczególnie popularny stał się transport międzynarodowy, który wraz z dołączeniem Polski do Unii Europejskiej urósł bardzo w siłę.

Samochody transportowe, nowe czy używane?

Przed tym pytaniem staje wielu właścicieli firm. Nie każdy wie, jaki wybór jest słuszniejszy i którą opcję wybrać, żeby nie przepłacić lub nie narazić się na ogromne koszty. Z jednej strony zakup samochodu prosto z salonu jest bezpieczną opcją, gdyż jesteśmy pierwszymi właścicielami i samochód nie wymaga dofinansowania go w najbliższym czasie. Z drugiej jednak strony kupno nowego pojazdu wiąże się z wydaniem sporej ilości pieniędzy, którą nie każdy posiada lub nie każdy jest w stanie przeznaczyć tylko na zakup jednego samochodu. W takim razie wybranie używanego pojazdu wydaje się bardziej rozsądną opcją, szczególnie kiedy dopiero rozwijamy się w branży transportowej i mamy sporo innych wydatków. Wybór używanego samochodu niestety nie jest prosty, gdyż na rynku istnieje wiele egzemplarzy z ukrytymi wadami, które wymagają dofinansowania przed rozpoczęciem użytkowania pojazdu. Niestety samochody transportowe mają za sobą przejechane dziesiątki tras długodystansowych, co niesie za sobą częstsze usterki, nierzadko kosztowne. Dlatego jeżeli zdecydujemy się na zakup samochodu z drugiej ręki, powinniśmy dokładnie przeanalizować dostępną ofertę, tak aby nie żałować późniejszego wyboru.

Jedną z firm, która zajmuje się sprzedażą używanych samochodów jest P.H.U. AUTO-AGRO-KOMIS, który specjalizuje się w sprzedaży samochodów dostawczych do 3,5t DMC. Firma jest od lat na polskim rynku, w swojej ofercie ma pojazdy przeznaczone do transportu międzynarodowego. W asortymencie komisu możemy znaleźć kilka modeli Renault Master z różnych roczników i w różnym przedziale cenowym, jak również inne popularne marki. Pojazdy oferowane przez auto komis posiadają dwunastomiesięczną gwarancję, pochodzą wyłącznie z polskich salonów, od pierwszych właścicieli. Firma przygotowuje samochody do eksploatacji w profesjonalny sposób, zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym.

Co może zaoferować fachowy autokomis?

P.H.U. AUTO-AGRO-KOMIS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W swojej ofercie zamieszcza dokładny i szczegółowy opis każdego pojazdu, a także wiele zdjęć, które w dobry sposób oddają rzeczywisty stan samochodu. Wszystko to po to, aby klient był w 100% pewny, że na miejscu zastanie pojazd zgodny z charakterystyką, którą wcześniej przeczytał. Na miejscu można również dokonać diagnostyki komputerowej, weryfikacji powłoki lakierniczej czy ocenę stanu podwozia pojazdu, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Firma dokonuje również gruntownego czyszczenia wnętrza każdej kabiny oraz jej dezynfekcji przy użyciu ozonu, by zapewnić jak największy komfort użytkowania.

Opracowanie:

Auto-Agro-Komis. PHU. Mijalski M.

Bodzentyn , Kielecka 56b

Podziel się