Artykuł sponsorowany Co musisz wiedzieć o pomocy drogowej?

Co musisz wiedzieć o pomocy drogowej?

Kiedy kierujesz samochodem, nie sposób całkowicie uniknąć stłuczek, awarii i innych problemów, które sprawiają, że dalsza jazda pojazdem nie jest możliwa. Pomoc drogowa może okazać się ostatnią deską ratunku w takiej sytuacji. Kiedy pomoc drogowe może nam pomóc?

Pomoc drogowa - zawsze na posterunku

Wypadki chodzą po ludach, a problemy z samochodem zazwyczaj zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewamy. Często problemy zdarzają się w święta, w nocy albo po prostu wtedy, kiedy jesteśmy daleko od domu i nie mamy możliwości wezwania nikogo innego do pomocy. W takich sytuacjach wiele osób jest załamanych i nie wiedzą, co mają robić. Na szczęście pomoc drogowa może pomóc także w takich sytuacjach, a laweta przez całą dobę może odebrać samochód, który uległ awarii. Pomoc drogowa czasami oferuje drobne naprawy na drodze, a nawet jeśli nie ma takiej usługi w swojej ofercie, to na pewno całodobowa laweta może dowieźć klientów w potrzebie do dowolnego miejsca - czy to do domu, czy do zaufanego mechanika.

Jak mówi nam właściciel firmy Cube-Trans, zajmującej się udzielaniem pomocy drogowej kierowcom w potrzebie, pomoc drogowa jest czynna przez całą dobę. Oznacza to, że bez znaczenia na dzień tygodnia czy godzinę, w której doszło do awarii, możemy się z nimi skontaktować i uzyskać pomoc.

W jakich sytuacjach może pomóc nam pomoc drogowa?

Kiedy można dzwonić po pomoc drogową? W każdej sytuacji, w której tylko tego potrzebujemy! Przede wszystkim z pomocy lawety 24h korzysta się wtedy, kiedy samochód bierze udział w kolizji drogowej. Uszkodzonym samochodem nie można się poruszać po drodze, więc koniecznie jest przewiezienie go na lawecie. Z pomocy drogowej często korzysta się także wtedy, kiedy samochód się zepsuje. Niestety, ale awarie się zdarzają nawet w relatywnie nowych samochodach - problemy z chłodnicą, pęknięta opona czy uszkodzony przewód paliwowy mogą skutecznie uniemożliwić nam dalszą jazdę. W takiej sytuacji samochód należy na lawecie przewieźć do najbliższego mechanika, który naprawi pojazd. Zdarzyć się także może, w wyniku naszej niefrasobliwości, czy awarii wskaźnika, że w samochodzie zabranie paliwa. Dowóz paliwa jest usługą, która może zostać wykonana przez pomoc drogową, a Ty nie musisz przemierzać kilometrów w poszukiwaniu stacji benzynowej.

Jak widać, pomoc drogowa może okazać się niezbędna wszędzie tam, gdzie dochodzi do problemów z autem - nie ma znaczenia, czy wynikają one z naszych błędów czy są wynikiem awarii, pomoc drogowa zawsze jest na posterunku i zawsze może pomóc! W kryzysowej sytuacji warto więc po nich zadzwonić.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas