Materiał Partnera Auto jak nowe, dzięki profesjonalnym usługom blacharsko-lakierniczym w warsztacie Auto-Piolak

Auto jak nowe, dzięki profesjonalnym usługom blacharsko-lakierniczym w warsztacie Auto-Piolak

Zdarzył się wypadek i Twój samochód został uszkodzony, a teraz zastanawiasz się, czy warto go naprawiać? Prostym oraz opłacalnym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiednich mechaników. Eksperci z warsztatu Auto-Piolak są w stanie usunąć wszelkie uszkodzenia, ze szczególnym uwzględnieniem tych karoserii, tak, że pojazd będzie wyglądał, jakby nie brał udziału w żadnej kolizji.

Naprawy blacharskie

Kolizja drogowa czy inny wypadek spowodowany przez nieuwagę kierowcy, zazwyczaj skutkują uszkodzeniem karoserii, która, chociaż odznacza się wytrzymałością, jednocześnie jest bardzo podatna na zniszczenia. Zakres koniecznych prac blacharskich zależy od tego, jak poważne są szkody. Właśnie to w pierwszej kolejności szczegółowo oceniają fachowcy z działającego w Bolszewie warsztatu Auto-Piolak Piotr Kobiela, a dopiero później przechodzą do wykonywania napraw. Specjalizujący się w blacharstwie samochodowym pracownicy warsztatu zajmują się zarówno drobnymi poprawkami kosmetycznymi w postaci usuwania wgnieceń czy otarć, jak i wymianą lub kształtowaniem całych elementów karoserii. Mimo iż czasami możliwe jest przeprowadzenie drobnych napraw blacharskich lub demontaż konkretnych części bez naruszenia lakieru, bardzo często koniecznością są również usługi lakiernicze.

Naprawy lakiernicze

Właśnie dlatego należy wybierać miejsca takie jak warsztat Auto-Piolak prowadzony przez Piotra Kobielę, gdzie zatrudnieni fachowcy świadczą kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze. Lakiernicy posiadający wiedzę i umiejętności są w stanie wykonać poprawnie naprawy powłok lakierniczych, w tym również, te, metodą punktową, która wymaga wyjątkowej precyzji oraz cierpliwości. W zakres oferty warsztatu wchodzą niewielki poprawki i usuwanie ubytków lakierniczych, lakierowanie poszczególnych części, a także całego samochodu, jeśli zachodzi taka konieczność. Należy podkreślić, że warsztat oprócz wykwalifikowanych fachowców posiada też specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia, które są niezbędne do profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych.

Obsługa szkód komunikacyjnych

Uzupełnieniem usług świadczonych przez warsztat z Bolszewa, jest obsługa szkód komunikacyjnych, w ramach których wykonują bezgotówkowy serwis pojazdu i następnie rozliczają się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym. Co więcej, zajmują się formalnościami dotyczącymi tego przedsięwzięcia, natomiast kierowcom oferują samochód zastępczy na czas naprawy. Dzięki temu właściciel uszkodzonego pojazdu nie tylko nie odczuje jego braku, ale co najważniejsze odzyska go w pełni sprawnego niczym przed wypadkiem.

Opracowanie:

Podziel się