Materiał Partnera Srebrne ryngrafy jako forma upamiętnienia uroczystej chwili

Srebrne ryngrafy jako forma upamiętnienia uroczystej chwili

Srebro to niezwykle intrygujący i szlachetny materiał. Kojarzymy z nim przede wszystkim biżuterię, ale też wiekowe zabytkowe sztućce. Wykonywane są z niego przedmioty, które mają nie tylko wysoką wartość artystyczną, ale także sentymentalną. Jednym z takich przykładów są ryngrafy, czyli medaliony zawierające motywy heraldyczne oraz religijne, które stanowią pełną dostojeństwa formę upamiętnienia istotnego wydarzenia.

Ryngraf jako pamiątka chrztu lub komunii

Srebrny ryngraf to doskonała pamiątka z okazji chrztu, bierzmowania, pierwszej komunii lub innego ważnego dla osoby wierzącej wydarzenia. Medalion ozdobiony podobizną Matki Boskiej z dzieciątkiem z pewnością będzie wyrazistą alternatywą dla popularnych zabawek czy technologicznych gadżetów. Rodzice coraz częściej decydują się na podarowanie dziecku tego cennego, choć niepopularnego prezentu, aby podkreślić wagę ważnej uroczystości, podkreślają projektanci wyrobów jubilerskich Gold Studio.

Srebrne medaliony o patriotycznej wymowie

Wśród najbardziej cenionych ryngrafów pojawiają się także te, zawierające motywy patriotyczne. Są one idealne niemal na każdą okazję, począwszy od świąt rodzinnych, aż po ukończenie szkoły. Trudno znaleźć prezent, który w większym stopniu podkreśla dojrzałość obdarowanej nim osoby. Tego rodzaju upominek pozwala pamiętać o ideach i wartościach przekazanych przez ważne dla nas osoby. Równie dobrym pomysłem będzie przekazanie srebrnego wisiorka z motywem białego orła.

Srebrny ryngraf jako pamiątka dla szczególnej osoby

Aby podkreślić indywidualne znaczenie medalionu oraz zaadresować go do konkretnej osoby producenci ryngrafów coraz częściej przewidują możliwość przygotowania grawerunku lub dedykacji. Są one sporządzane z niezwykłą dbałością o szczegół oraz precyzją. Wykonane w ozdobnej kaligrafii grawerunki, przedstawiające imię osoby obdarowanej z pewnością będą przypominać wyjątkowość tego momentu przez wiele lat. Całości dopełnia ozdobne pudełko wyściełane aksamitem, przewiązane wstążką i utrzymane w szlachetnym kolorze purpury.

Opracowanie:

Podziel się