Artykuł sponsorowany Naszywki od firmy Imar, czyli efektywna i nienachalna reklama

Naszywki od firmy Imar, czyli efektywna i nienachalna reklama

Kluczowym elementem marketingu każdej firmy jest zbudowanie świadomości marki, a więc stosowanie skutecznego i przemyślanego brandingu. Współczesne społeczeństwo żyjące w ciągłym biegu i zewsząd zarzucane informacjami oraz innymi treściami ma dość reklam. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na reklamy minimalistyczne, ale równie wydajne jeśli chodzi o efekty. Właśnie taką reklamą są naszywki od firmy ​​Imar. Na czym polega ich fenomen?

Dlaczego naszywki?

Chociaż mogłoby się wydawać, że niewielkie naszywki nie będą dobrym nośnikiem reklamy – nic bardziej mylnego! Mimo małych rozmiarów możliwość wykonania na nich ciekawych wzorów sprawia, że stają się przełamaniem dla prostych designów, a jednocześnie przyciągają wzrok. Co więcej, jest to ponadczasowy dodatek, dzięki któremu wszelkie produkty prezentują się wyjątkowo stylowo. Natomiast jeśli chodzi o budowanie świadomości marki, nawet niewielkie naszywki znajdujące się na uniformach pracowniczych czy produktach sprzedażowych firmy, prowadzą do zapamiętania jej logo, bądź nazwy. Z kolei zamawiając naszywki w firmach takich jak Imar, która to specjalizuje się w produkcji tego typu elementów, możliwe jest stworzenie małych dzieł sztuki odzwierciedlających politykę marki.

Reklama idealna na każdy produkt

Kolejną bardzo ważną i w dużej mierze odpowiadającą za popularność naszywek zaletą, jest ich funkcjonalność. W przypadku klasycznych nadruków zazwyczaj ich wykonanie jest możliwe głównie na ubraniach lub ewentualnie innych standardowych materiałach. Tymczasem naszywki mogą znaleźć się dosłownie wszędzie, niezależnie od typu produktu czy materiału wykorzystanego do jego wykonania. Zlokalizowane w ​​Złotoryi przedsiębiorstwo Imar w ramach swoich usług wykonuje m.in.:

  • naszywki na bluzy,

  • naszywki na kurtki,       

  • naszywki na czapki,

  • naszywki na plecaki i torby,

  • naszywki na spodnie,

  • naszywki na buty,

  • naszywki odblaskowe,

  • naszywki skórzane,

  • naszywki trójwymiarowe.

Naszywki na zamówienie

Kluczową korzyścią z wybrania firmy Imar jest także fakt, że oferuje ona naszywki na zamówienie. To oznacza, ze klienci mogą dowolnie spersonalizować produkt tak, aby w pełni odpowiadał ich potrzebom. Imar do produkcji naszywek oraz innych dodatków krawieckich czy ozdobnych wykorzystuje metody – sitodruku, mikrowtrysku PCV oraz tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości. Klienci albo przygotowują projekt naszywki samodzielnie, albo mogą skorzystać z doradztwa doświadczonych pracowników firmy Imar. Oprócz tego możliwe jest wybranie dowolnego kształtu, koloru czy wielkości produktu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas