Materiał Partnera Najwygodniejsze stylizacje na wakacje z M. D. bags

Najwygodniejsze stylizacje na wakacje z M. D. bags

Początek roku to doskonały moment na planowanie wakacji i zarezerwowanie miejsca hotelowego. Kiedy już zdecydujesz, czy wybierzesz się nad morze, czy też pojedziesz w góry, z pewnością zaczniesz zastanawiać się, co powinieneś zabrać. I choć na zakup wszystkich potrzebnych rzeczy masz jeszcze dużo czasu, to możesz pomyśleć o tym, jakie ubrania i torebki sprawdzą się podczas wakacyjnego wypoczynku. Co powinno znaleźć się na Twojej urlopowej liście rzeczy do wzięcia?

Praktyczne ubrania na wakacje

Aby pakowanie walizki nie przyprawiało o dreszcze, warto wybierać uniwersalne ubrania, które nie tylko zajmą mało miejsca, ale z powodzeniem można będzie je założyć kilka razy. Obowiązkowym elementem wakacyjnych stylizacji będzie więc kilka luźnych t-shirtów i par krótkich spodenek. W walizce nie może zabraknąć również lekkiej, zwiewnej sukienki, która nie tylko zajmie mało miejsca, ale również zapewni odpowiednie okrycie ciała w upalne dni. Warto również zdecydować się na przewiewne kombinezony, a także długie spódnice. Nie można zapomnieć także o nakryciu głowy oraz wygodnych, odkrytych butach.

Jaka torebka na wakacje?

Wakacje sprzyjają nie tylko opalaniu się czy pływaniu, ale również spacerowaniu, wspinaczce po górach i zwiedzaniu. O ile na plażę sprawdzą się duże torby, o tyle niekoniecznie będzie to dobry wybór na piesze wycieczki, gdzie warto mieć wszystko pod ręką. Najlepszym miejscem na przechowywanie portfela, karty do hotelu oraz telefonem podczas zwiedzania czy chodzenia po górach będą wygodne nerki. Niewielkie, a jednak pojemne saszetki są nie tylko wygodne, ale również niezwykle estetyczne – w ofercie firmy M. D. bags można znaleźć bogaty wybór kolorów i wielkości. Co więcej, klientki mogą zdecydować się zarówno na nerki wykonane ze skóry ekologicznej, jak i z zamszu. Dzięki temu każda kobieta znajdzie saszetkę pasującą do swojego stylu ubioru.

W kwestii torebek na wakacje nie można zapomnieć o workoplecakach, które od kilku sezonów przeżywają szczyt swojej popularności. Ich największą zaletą jest możliwość wygodnego noszenia na plecach. Sportowe nosidło jest tyleż uniwersalne, co praktyczne, dlatego będzie idealnym dodatkiem nie tylko do krótkich spodenek, ale również do letniej sukienki. Co więcej, elastyczny workoplecak sprawia, że można włożyć do niego zarówno takie drobiazgi, jak telefon czy portfel, ale również książkę czy butelkę wody. Jak widać, w ofercie firmy M. D. bags są dwie funkcjonalne alternatywy dla wakacji z torbą na ramieniu, a obie równie praktyczne, co piękne.

Opracowanie:

M.D.bags Kamila Kaczmarek-Drąg

Jelenia Góra , Teatralna 1 lok. 204

Podziel się