Artykuł sponsorowany Jaki typ bielizny wybrać?

Jaki typ bielizny wybrać?

W dzisiejszych czasach w sklepach z bielizną można znaleźć wiele typów damskich majtek – od wyjątkowo skąpych, aż po te uszyte z grubego i ciepłego materiału. Kupując bieliznę, zwykle kierujemy się wyłącznie jej wyglądem, a komfort noszenia spychamy na dalszy plan. Jakie są najpopularniejsze rodzaje majtek i które z nich mogą być seksowne i jednocześnie wygodne?

Rodzaje bielizny

Typów damskich majtek jest wiele, jednak wśród najpopularniejszych można wymienić przede wszystkim:

  • Figi – jest to najbardziej klasyczny rodzaj, który jest pozbawiony nogawek. Linia majtek kończy się tuż przy pachwinie. Największą zaletą tego kroju jest wygoda, szczególnie w przypadku gładkich modeli.
  • Stringi – bielizna seksowna, mocno wycięta. Niektóre typy stringów mają tylko cieniutki pasek materiały z tyłu, który jest schowany między pośladkami.
  • Figi brazylijskie – jest to model, który łączy w sobie zarówno cechy fig, jak i stringów. Przednia część i górna tylna są zabudowane materiałem, natomiast pośladki mocno wycięte. Brazyliany są wygodne i seksowne.
  • Bokserki – rzadko noszone przez kobiety. Są wyposażone w nogawki, które mogą sięgać różnej długości ud. Często są wybierane jako bielizna do spania.

Seksowną i zarazem wygodną bieliznę w atrakcyjnych cenach oferuje między innymi firma Gorsenia, która oferuje sprzedaż hurtową dla profesjonalnych sklepów z damską bielizną.

Czy stringi są bezpieczne?

Wiele kobiet decyduje się na noszenie wyłącznie stringów i rzadko sięga po inne typy majtek. Należy pamiętać, że mogą powodować podrażnienia, a co za tym idzie – infekcje intymne. Stringi są nieszkodliwe dla zdrowia, lecz nie każda kobieta może je nosić. Jeśli powodują dyskomfort i często występują infekcje, lepiej zdecydować się na inny typ bielizny. Na co dzień najlepiej sprawdzają się bawełniane figi, natomiast od czasu do czasu można sobie pozwolić na skąpą, koronkową bieliznę.

Ważny jest materiał!

Zarówno jeśli chodzi o wygodę, jak i komfort noszenia, większe znaczenie ma materiał i wykonanie niż sam typ majtek. Nawet zwykłe figi mogą być niewygodne, jeśli będą uszyte z taniej tkaniny poliestrowej. Najlepiej sprawdza się bielizna bawełniana, z niewielkim dodatkiem sztucznych włókien, poprawiających elastyczność. W przypadku bielizny ekskluzywnej, pochodzącej od dobrego producenta, nawet różnego rodzaju siateczka i koronka są miękkie oraz przyjemne w dotyku. Naturalne tkaniny będą nie tylko wygodne, ale także zdrowe – tkaniny oddychają i minimalizują ryzyko rozwoju chorobotwórczych drobnoustrojów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas