Artykuł sponsorowany Jaki typ bielizny powinien wybrać mężczyzna? Internetowa Hurtownia Bielizny i Rajstop Eurotime

Jaki typ bielizny powinien wybrać mężczyzna? Internetowa Hurtownia Bielizny i Rajstop Eurotime

Wokół bielizny damskiej zwykle jest wiele zamieszania. Kobiety mogą wybierać spośród tysięcy gładkich lub koronkowych modeli. I choć mężczyźni zwykle nie poświęcają wiele uwagi na wybranie bielizny, czasami zadają sobie jedno pytanie – slipy czy bokserki? Zarówno jedne, jak i drugie mają wielu zwolenników. Który typ jest nie tylko modny, ale też wygodny? Szeroki wybór bielizny męskiej oferuje Internetowa Hurtownia Bielizny i Rajstop Eurotime.

Slipki – czy nadal są modne?

Od jakiegoś czasu slipki nie są już tak chętnie kupowane. Zwykle decydują się na nie starsi mężczyźni, którzy przywykli do noszenia tego typu bielizny i nie czują się komfortowo w bokserkach. Wynika to przede wszystkim z dostępności, dawniej nie można było kupić innego typu majtek niż slipy. Zwłaszcza w mniejszych sklepach i na targach, gdzie większość zaopatrywała się w nową bieliznę. Slipki są polecane do garnituru oraz obcisłych spodni, gdyż nie mają nogawek i nie „rolują się” nawet przy intensywnym ruchu. Projektanci w dzisiejszych czasach nieco zmodyfikowali krój slipek, aby mimo braku nogawek, nie odsłaniały pośladków. Dzięki temu prezentują się o wiele lepiej i nie przywodzą na myśl lat 90., kiedy to każdy mężczyzna nosił dość skąpe slipy.

Skąd sukces bokserek?

Bokserki zasłaniają nie tylko pośladki, ale także część ud. Wielu mężczyzn czuje się w nich po prostu komfortowo, zwłaszcza publicznie – na przykład w przypadku bokserek kąpielowych. Bokserki występują w dwóch typach. Pierwszym jest tradycyjny krój, który ściśle przylega do ciała, natomiast drugim bokserki z nieco luźniejszymi nogawkami, zwykle wybierane do dresu oraz zamiast spodenek od piżamy. Bokserki nie tylko zakrywają więcej ciała, ale też zapobiegają obcieraniu się skóry w pachwinach, co często ma miejsce w przypadku źle dobranych slipek. Męskie bokserki szybko przyjęły się na polskim rynku i odniosły sukces. Są wygodne, modne i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia.

Co wybrać?

Nie tyle sam typ jest ważny, ile odpowiednie dopasowanie rozmiaru i bezpieczny dla zdrowia materiał. Wysokiej jakości bawełnianą bieliznę męską można znaleźć między innymi w ofercie firmy Internetowa Hurtownia Bielizny i Rajstop Eurotime, która prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz online. Najniebezpieczniejsze dla zdrowia jest noszenie bielizny z włókien syntetycznych, które są doskonałym siedliskiem bakterii i grzybów. Mikroorganizmy szybko się namnażają i mogą prowadzić do infekcji miejsc intymnych. Nie powinno się nosić również bielizny zbyt ciasnej, gdyż powoduje to nie tylko dyskomfort, ale może negatywnie wpływać na płodność. W dzisiejszych czasach męska bielizna również występuje w wielu rodzajach, wzorach i kolorach. Może być gładka lub zawierać różnorodne – często zabawne – nadruki.

Kalesony, męskie szlafroki i skarpety w ofercie hurtowni Eurotime

Eurotime oferuje kalesony, męskie szlafroki i skarpety. Produkty te są wysokiej jakości i wykonane z najlepszych materiałów. Hurtownia zapewnia konkurencyjne ceny i szybką dostawę dla swoich klientów.

Istnieje wiele rodzajów męskich skarpet. Niektóre z nich to:

  • Skarpety do biegania - wykonane z materiałów oddychających i zapewniające dobrą wentylację, chronią stopy przed obtarciami i uszkodzeniami.

  • Skarpety sportowe - mają podobne właściwości jak skarpety do biegania, ale są przeznaczone do różnych dyscyplin sportowych.

  • Skarpety casualowe - są to codzienne skarpety, które idealnie pasują do jeansów i butów casualowych.

  • Skarpety dressowe - eleganckie skarpety, które doskonale sprawdzą się w połączeniu z garniturem lub eleganckimi butami.

  • Skarpety termiczne - zapewniają ochronę przed chłodem nawet w bardzo niskich temperaturach.

Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży męskiej, Eurotime jest świetnym wyborem.

Opracowanie:

Euro-time.pl Internetowa Hurtownia Bielizny i Rajstop Eurotime

Świdnica , Szarych Szeregów 20

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter