Artykuł sponsorowany Artifex – specjaliści od emblematów i przywieszek odzieżowych

Artifex – specjaliści od emblematów i przywieszek odzieżowych

Detale mają bardzo duże znaczenie podczas produkcji odzieży. Dlatego też jej producenci coraz większą uwagę zwracają na odpowiednie przygotowanie etykiet i emblematów odzieżowych z logiem firmy. Pomimo że na pozór może to wydawać się mało istotnym elementem odzieży, etykiety dostarczają klientowi najważniejszych informacji o produkcie. Dlatego też warto skorzystać z oferty firmy Artifex. Co znajdziemy w jej asortymencie? Sprawdź!

Etykiety i skórki odzieżowe

Każda odzież musi posiadać odpowiednie oznaczenie, na którym znajdują się podstawowe informacje o produkcie. Wyróżniamy kilka typów etykiet odzieżowych, a jedną z nich jest skórka, którą najczęściej spotkamy na odzieży jeansowej. Na skórzanej etykiecie nie znajdziemy informacji na temat składu czy też pielęgnacji, ale możemy wykorzystać ją jako miejsce na umieszczenie nazwy producenta, co stanowi elegancką i efektowną reklamę. Oferowane przez firmę etykiety oraz emblematy mogą być wykonane na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta lub też zaprojektowane przez specjalistów zatrudnionych w firmie. Dzięki dobrze przygotowanym elementom tego typu firma zapadnie w pamięci klientów.

Wysokiej jakości przywieszki odzieżowe

Każdy produkt odzieżowy musi być odpowiednio oznaczony. To na etykietach i przywieszkach znajdują się najważniejsze informacje, takie jak rozmiar czy też zasady czyszczenia ubrania. Jak więc mówi pracownik firmy Artifex:

Nasza firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów krawieckich już od wielu lat. W tym czasie wykonaliśmy już wiele projektów dla klientów różnych marek odzieżowych. Dużą popularnością cieszą się obecnie ozdobne przywieszki metalowe, które wykonujemy w szczególności dla wyrobów kaletniczych, czyli portfeli oraz toreb skórzanych. Z kolei produkowane przez nas taśmy i sznurki są często używane do pakowania odzieży, na przykład do zestawów prezentowych.

Kompleksowa pomoc w dobraniu oraz zaprojektowaniu odpowiedniego produktu jest gwarancją zadowolenia każdego klienta firmy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas