Materiał Partnera Na co możemy liczyć, organizując imprezę w lokalu?

Na co możemy liczyć, organizując imprezę w lokalu?

Organizacja imprezy okolicznościowej, czy to niewielkich urodzin, imienin lub rocznicy, czy większego przyjęcia weselnego lub komunijnego, zawsze wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jednak dopiero, gdy sami podejmujemy się tego zadania i wszystko spada na naszą głowę, uświadamiamy sobie, jak dużo jest z tym pracy. To sprawia, że coraz częściej decydujemy się na wynajęcie lokalu. Czy warto? Jakie są korzyści z organizacji imprezy w restauracji?

Przestrzeń gwarantująca swobodę

O ile posiadając własny dom, gdzie mamy nieco więcej miejsca, będziemy w stanie zaprosić nawet kilkanaście osób, tak mieszkając w bloku, nasze możliwości znacznie się zmniejszają. W takiej sytuacji zorganizowanie imprezy na więcej osób będzie niekomfortowe zarówno dla przybyłych, jak i dla nas. Tymczasem wynajmując lokal, czy chociażby pojedynczą salę, zyskujemy przestrzeń, która pozwala nam swobodnie zaprosić kilkudziesięciu gości. Warto wziąć pod uwagę, że chodzi tu nie tylko o miejsce na stół i odpowiednią ilość krzeseł, ale też miejsca parkingowe dla przybyłych, o które byłoby ciężko na terenie osiedla czy własnego podwórka. 

Smaczne i zróżnicowane jedzenie

Jednak bezsprzecznie głównym i najważniejszym punktem wszelkich imprez okolicznościowych jest jedzenie. W końcu bardzo często są to spotkania zorganizowane w formie uroczystego obiadu lub kolacji, podczas których wspólnie zasiadamy przy stole i jemy. Właśnie ze względu na to, przeważnie decydujemy się na wynajęcie lokalu. Samodzielne przygotowanie nawet kilku porcji zupy, dania głównego i deseru to długie godziny myślenia nad przepisami, zakupów, samego przyrządzania potraw, a także sprzątania. Nie mówiąc o tym, że musimy także posprzątać, czy też przyozdobić dom. Wyprawiając imprezę w miejscu takim jak małopolski Zajazd Nocny Marek II, w zależności od charakteru uroczystości oraz czasu jej trwania, możemy wybrać spośród oferowanych menu, to, które najbardziej nam odpowiada. W ramach zestawu doświadczeni kucharze przygotują dla gości pyszne, odpowiednio przyprawione oraz udekorowane – zupę, danie główne, deser, dodatki i napoje, a także przystawki, płytę zimną z przekąskami oraz ciepłą kolację.  

Profesjonalna obsługa

Co więcej, organizując imprezę w lokalu oprócz tego, że zyskamy przestrzenne i dogodne miejsce, a także doskonałe jedzenie, dodatkowo możemy skorzystać z usług kelnera. Ten w profesjonalny sposób zadba o naszych gości, tak aby niczego im nie brakowało i żebyśmy my, nie musieli się niczym martwić. Dzięki temu nie pozostanie nam nic innego, jak spędzić czas z najbliższymi oraz dobrze się bawić.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas